W czwartek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, na południu miejscami rozpogodzenia. Na północy kraju miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 4 st. na południowym wschodzie do 9 st., 10 st. na krańcach zachodnich kraju, na Podhalu około 2 st. Wiatr słaby, na Pomorzu i wybrzeżu umiarkowany, z kierunków południowych.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Na północnym wschodzie miejscami słabe opady mżawki, na północnym zachodzie opady deszczu. Miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 m, na południu kraju do 100 m. Temperatura minimalna od -2 st. na południowym wschodzie do 7 st. na wybrzeżu. W rejonach podgórskich Sudetów od -2 st. do 0 st., w rejonach podgórskich Karpat od -6 st. do -3 st. Wiatr słaby, na Pomorzu umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny, południowy i południowo-zachodni.

W piątek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Rano miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 m, na południu do 100 m. Z północnego zachodu na południowy wschód postępujące opady deszczu, w rejonach podgórskich przechodzące w opady deszczu ze śniegiem, a wysoko w górach w opady śniegu. Temperatura maksymalna od 4 st. na południowym wschodzie do 9 st. na wybrzeżu, w rejonach podgórskich Karpat od 1 st. do 3 st. Wiatr słaby, na północy umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.

W czwartek w Warszawie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Rano możliwa mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna 7 st. Wiatr słaby, z kierunków południowych.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwa mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura minimalna 2 st.. Wiatr słaby, południowo-zachodni.

W piątek w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna 6 st. Wiatr słaby, południowo-zachodni.

Podobał się artykuł? Podziel się!