Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 998 hPa i powoli będzie rosło.

W czwartek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu i lokalne burze. Miejscami, zwłaszcza na zachodzie i północy, opady intensywne. Temp. maks. od 16 st. na północnym zachodzie do 19 st. na południowym wschodzie i w centrum. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz dość silny i porywisty, południowo-wschodni na zachodzie skręcający na zachodni.

W piątek w dzielnicach południowo-zachodnich na ogół pogodnie. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami przelotne opady deszczu. Możliwe lokalne burze. Temp. min. od 6 st. do 9 st. Temp. maks. od 16 st. do 19 st. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz dość silny i porywisty, północno- zachodni, tylko na krańcach wschodnich południowo-wschodni.

W Warszawie w czwartek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, możliwa burza. Temp. maks. 19 st. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burzy porywisty, południowo-wschodni. W piątek w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temp. min. 8 st. Temp. maks. 18 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północno- zachodni.

Źródło: PAP

Podobał się artykuł? Podziel się!