Ciśnienie w południe, w Warszawie, wyniesie 980 hPa i będzie rosło.

W czwartek zachmurzenie duże, na południu kraju lokalnie większe przejaśnienia. Na wschodzie opady śniegu i deszczu ze śniegiem, na zachodzie opady deszczu ze śniegiem i deszczu. Możliwość burz. Temperatura maksymalna od 2 st.C na północnym wschodzie do 7 st.C na południu. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, w rejonach podgórskich do 100 km/h, wysoko w Karpatach do 120 km/h.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Opady deszczu ze śniegiem i śniegu, miejscami na zachodzie kraju deszczu. Temperatura minimalna od -2 st.C do 2 st.C. Wiatr umiarkowany okresami dość silny i porywisty. Porywy wiatru na zachodzie kraju do 55 km/h, w rejonach podgórskich do 70 km/h, a wysoko w Sudetach i Karpatach do 120 km/h. Wiatr z kierunków południowych.

W piątek zachmurzenie umiarkowane i duże. Okresami opady deszczu, deszczu ze śniegiem lub śniegu. Temperatura maksymalna od 1 st.C do 4 st.C na północy i w centrum, na południu od 3 st.C do 7 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni. Porywy wiatru: nad morzem, na południowym zachodzie do 55 km/h, na południu kraju do 65 km/h, w Sudetach do 70km/h, w Tatrach do 100 km/h.

W Warszawie w czwartek zachmurzenie duże. Opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna 5 st.C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, południowy i południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura minimalna 0 st.C. Wiatr na ogół umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.

W piątek w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna 4 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

Podobał się artykuł? Podziel się!