PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Prywatyzacja Bronisz pod znakiem zapytania

Nikt chyba nie spodziewał się, że cena za jedną akcję spółki Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. z siedzibą w Broniszach wyniesie ponad 2,5 tys. zł. Cena ta może odstraszyć akcjonariuszy i do prywatyzacji może nie dojść wcale.Jak informuje portal tvp.info jedyni uprawnieni do zakupu akcji, czyli obecni akcjonariusze rynku w Broniszach są zaskoczeni tak wysoką ceną za jedną akcję.

- Jest za wysoka. Wszyscy myśleli, że jedna akcja będzie kosztować 1500-1800 złotych, ale nie 2500 złotych Nie ma możliwości, żeby ta emisja się powiodła i żeby akcjonariusze kupili te akcje - mówi na łamach portalu Waldemar Marek Kozłowski jeden z akcjonariuszy rynku hurtowego w Broniszach.

Powodem tak wysokiej ceny za jedną akcję są dobre wyniki finansowe spółki skarbu państwa.  Ogólnie na sprzedaż przeznaczonych jest ponad 71 tys. akcji.

Zapisy na akcje sprzedawane w ramach I Etapu Oferty można składać począwszy od dnia 11 stycznia 2012 r. do dnia 12 marca 2012 r. włącznie. Wpłaty na akcje, należy dokonać w takim terminie, aby najpóźniej o godz. 17.00 dnia 12 marca 2012 r. środki pieniężne znalazły się na rachunku bankowym Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.68.137
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!