PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Rolnik powiesił się w stodole. Uratowali go policjanci

Rolnik powiesił się w stodole. Uratowali go policjanci Niedoszłego samobójce uratowali dzielnicowi na patrolu. foto: Policja

Autor: Grzegorz Tomczyk

Dodano: 21-04-2018 08:29

Tagi:

Dzięki szybkiej reakcji monieckich policjantów nie doszło do tragedii. Funkcjonariusze uratowali 28-letniego mieszkańca wsi Goniądz na Podlasiu, który powiesił się w stodole.



Roztrzęsiona kobieta zatrzymała policyjny radiowóz, przejeżdżający przez wieś Goniądz w powiecie monieckim. Krzyczała: „Mój brat powiesił się w stodole, ratujcie go". Policjanci natychmiast pobiegli we wskazane miejsce, gdzie zastali wiszącego na sznurze przywiązanym do belki mężczyznę. 

Rolnik był już nieprzytomny. Policjanci zachowali jednak zimna krew: jeden z funkcjonariuszy natychmiast chwyci wiszącego za nogi i podniósł do góry, natomiast drugi z mundurowych błyskawicznie wskoczył na bele słomy i odciął linę z jego szyi.

Ponieważ 28-latek nie wykazywał oznak życia dzielnicowi wspólnie z patrolem, który dojechał na miejsce zdarzenia rozpoczęli resuscytację. Po kilku minutach udało im się przywrócić mężczyźnie oddech.

Policjanci kontrolowali czynności życiowe 28-latka, aż do momentu przybycia ratowników medycznych. Desperat został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Nie wiadomo z jakiego powodu mężczyzna targnął się na życie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (62)

  • normalny rolnik nie zebrak piz 2018-04-23 07:21:26
    kupuje nowe BMW bo maszyny juz mam za pół ceny(nowe!)dom wybudowany zyć a nie umierać od miasta frajerów
  • rolnik 2018-04-22 21:13:38
    normalnie rzygać się chce czytając te wypociny ,,Bosaka ,weterynarza i jamnika ,gdzie jeszcze w Polsce produkują takich inżynierów ,,,wykształcenie i wiedza to chyba za jajka ze wsi ,,jestem hodowcą od ponad 20 lat ,żyje skromnie chociaż za tą pracę po 12-14 godzin dziennie powinienem pławić się w luksusach i nie pamiętam żebym choć jedną sobotę czy niedzielę miał wolną, a jakiś urlop ,to już w ogóle ,,nie ma czegoś takiego ,,takie słowo nie istnieje ,,ale to już moja sprawa ,do pana Bosaka i mu podobnych, kto ci na opowiadał takich bzdur ze maty zatrzymają ASF,,mam ich 15,, Wirkonu w tej chwili na jakieś 3 tyś litrów ,,leje co 2 dni opór aż ziemia pod matami się gotuje wszędzie czerwono i ty myślisz ze to zatrzyma wirusa ,,to jest tylko woda na młyn dla tych co biją na tym kasę,, i to nie małą ,,a ta cała bio-asekuracja ,którą też mam wdrożoną ,,to jest jeszcze lepszy ,,burdel ,,,który nic nie pomorze, parodia goni parodię ,,a co do tej kasy z uni ,,trochę lat żyję na rolnictwie i nie pamiętam żeby ktoś coś komuś za darmo dawał ,,zawsze jest jakiś haczyk ....
    • Biała 2018-04-22 23:04:07
      Powiatowy z Białej Podlaskiej nie wyłożył mat przed inspektoratem. Do trudnej walki z rolnikami , sprowadził kolegów po fachu, aż zachodu Polski. Bioasekuracja, nie zdała egzaminu w gospodarstwie w Jabłoniu.
      Rolnik w swojej chlewni, stworzył oddział SOR, oczywiście dla świń. Terroryści z weterynarii, snuli hipotezę iż asf mógł wnieść lis.
      A ja sądzę, iż asf wniosła wiewiórka.
      Weterynaria, jaja sobie robi z rolników.
  • Kowalski Zbyszek gmina radzyn 2018-04-22 15:55:29
    Kupilem czarny ciagnik.
  • Unia chwala jej . 2018-04-22 14:39:48
    Nie wiem czemu pisza ze gospodarka sie nie oplaca ??? Ja dostalem dotacje na wiele rzeczy w gospodarstwie i podoba mi sie to .gdyby nie dotacje to domu bym se willi nie postawil .
  • Jamnik 2018-04-22 14:34:30
    Farmer wlkp .milcz bo widac jacy wy rolnicy jestescie uczciwi . Jak wasz ziomek z Lidla zoatawil kobiete na pewna smierc .i zadzwonil na policje ze pjiana na lawce. I tacy wy czeresniaki uczciwe . Na czarno zatrudniacie doatajecie kase z unii idalej placzecie ze sie nie oplaca.
  • Jamnik 2018-04-22 14:29:02
    Sredni nie narzekasz moze i tak ale z tego co obserwuje w srodowisku rolnikow to placza ze nic sie nie oplaca to pytam sie po jakiego grzyba maja te gospodarstwa jak nic sie nie oplaca. Puste takie pieprzenie ijeczenie jak (...).
  • Jamnik 2018-04-22 14:28:12
    I co z tego że tyle zarabiam? Szlak mnie trafia jak widzę rolasów nowymi traktorami autami. Kiedyś miałem ziemię i żyło się dostatnio ale....... I teraz muszę od nowa iść w górę kariery.
  • Sredni 2018-04-22 14:20:19
    @jamnik gówno zarabiasz. Pewnie 1500 na rękę jako pomocnik murarza co? Ja mam własną średnią firmę i nie narzekam to też dobrze rozwijające rolnictwo mnie nie boli a wręcz cieszy. Tylko cymbał może cieszyć się aby Polskie rolnictwo upadło i go to boli że rolnicy sobie radzą. Tylko nieudacznik życiowy ma takie myślenie zazdrosnika. Po prostu gdybyś dobrze zarabiał to byś tu tak nie beczał. Stary dla Ciebie nie widać już nadziej.
  • Cyco 2018-04-22 14:11:44
    W Łukowie rolnicy maja ciężarówki i na tym paliwie przywiezionym z rosji ciagniki chodza.
  • Weterynarz 2018-04-22 14:09:15
    Nie dbacie o warunki sanitarne gospodarstw to macie ASF .kombinujecie z warchlakami zeby taniej,to macie epidemie . He he he