PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Rusza kolejna edycja turnieju CARYX CUP

Autor: farmer.pl

Dodano: 13-03-2014 15:42

Tagi:

Już po raz drugi firma BASF organizuję turniej piłki nożnej Caryx Cup 2014. Celem tego turnieju jest popularyzacja sportu wśród młodzieży wiejskiej i pochodzącej z niewielkich miejscowości. Nasza redakcja po raz kolejny objęła patronat medialny nad tym turniejem.Uczestnikami tego turnieju mogą być uczniowie ze szkół rolniczych: techników, szkół zawodowych oraz ponadgimnazjalnych.

W całym turnieju wezmą udział 24 drużyny reprezentujące 3 województwa: zachodniopomorskie, wielkopolskie i kujawsko-pomorskie. Wielki finał odbędzie się 14 czerwca 2014 w Szamotułach.

Rozgrywki na etapie województw odpowiednio odbędą się w dniach - 2 czerwca na stadionie w Kowalewie Pomorskim zmierzą się drużyny z kujawsko-pomorskiego. W dniu 3 czerwca do walki przystąpią zespoły z województwa wielkopolskiego na stadionie w Obornikach Wielkopolskich. Drużyny z zachodniopomorskiego natomiast spotkają się w dniu 4 czerwca w Kołobrzegu.

Dla zwycięskich drużyn zarówno na etapie województw jak i wielkiego finału firma BASF przygotowała cenne nagrody.

Więcej informacji o turnieju można znaleść na przygotowanej specjalnie do tego celu stronie www.caryxcup.pl oraz www.agro.basf.pl. Na tych stronach systematycznie będą pojawiać się kolejne informacje, związane z przygotowaniami do turnieju oraz jego przebiegiem.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (1)

  • Aleksander Grosicki 2014-03-16 04:22:40
    macie piłkę i ganiajcie ...to jest sport...o drążku gimnastycznym kompletnie zapomniano.. większość naszych wójtów to są analfabety i kalapety w dziedzinie sportu...
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.196.110.222
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!