PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

"Rzeczpospolita": TVP. Sponsor ministra?

Autor: farmer.pl/PAP

Dodano: 15-06-2012 09:24

Tagi:

Telewizja publiczna udzieliła wielkiego rabatu klipowi z Markiem Sawickim - informuje "Rzeczpospolita".Mimo fatalnej sytuacji finansowej, TVP po preferencyjnych cenach umożliwiła emisję w przerwach meczów Euro 2012 spotów zachwalających rozwój polskiej wsi dzięki unijnym dopłatom.

Jak ustaliła "Rzeczpospolita", resort rolnictwa przyznał w piśmie skierowanym do szefa Sejmowej Komisji Rolnictwa Krzysztofa Jurgiela (PiS), że za emisję spotu z udziałem ministra Marka Sawickiego i szefa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Tomasza Kołodzieja ARiMR zapłaci niespełna pół miliona złotych.

33 emisje spotu zaplanowane zostały w najdroższym czasie antenowym w blokach reklamowych towarzyszących meczom Euro 2012. Według szacunków Onet.pl emisja tylu spotów w tym czasie reklamowym to (licząc po kosztach cennikowych TVP) nawet 2,5 mln zł.

Agencja zrobiła świetny interes. Wiadomo, że ceny zaproponowane za reklamę w czasie Euro były tak wysokie, iż reklamodawcy nie wykupili całego czasu. TVP była zmuszona dawać duże rabaty, żeby wypełnić bloki reklamowe – mówi Kuba Wierzyński, szef domu mediowego OMG, który zajmuje się pozyskiwaniem czasu reklamowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (2)

 • mati 2012-06-15 13:16:10
  Sawicki oddaj moje 300 tyś
 • sprawozdawca 2012-06-15 11:53:27
  Sawicki nie będzie robił dziadowskich inwestycji by byle łajza wieła go z kontroli za mordę więc wbijcie sobie w ten oszczędny łeb że pieniądze robi się na drogich słomianych inwestycjach .Wynajmie czas reklamowy od TVP w pełnej stawce godzinowej za pieniądze agencji -ale to jest 2-3 mln zł ? .Zapłacimy ,zapłacimy .Spot reklamowy na zlecenie zrobi zaprzyjaźniony kolega .Zapłacimy !
  Powiedzcie po co jest ta reklama ? -No właśnie po co ? O tuż to ! Nikt nie wie po co więc nie muszą się obawiać że ktoś się zapyta .Wiecie co robi ten Miś ... tfu ta reklama ? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa .To jest reklama na skalę naszych możliwości .Czy wiecie co robimy tą reklamą ? My otwieramy oczy niedowiarkom .Patrzcie mówimy im to jest nasze przez nas wykonane i to nie jest ostatnie słowo .I nikt nie ma prawa się przyczepić bo to jest reklama społeczna oparta o pieniądze Agencji która przeminie jak zeszłoroczny śnieg po między meczami na świeżym powietrzu .I co potem się robi ?Protokół kosztów !Bo prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich słomianych inwestycjach .Sawicki jako konsultant i aktor dostanie 20 % kosztów i im ta reklama jest droższa tym .yyy.... no koniaczek ,Podwójny .Stać ich .
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.189.255
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!