PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

Timac Agro rozdaje samochody

Timac Agro rozdaje samochody Jednym z uczestników konferencji był prof. Jean Diatta z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Autor: farmer.pl

Dodano: 12-05-2017 15:35

Tagi:

Firma Timac Agro zorganizowała konferencję pod nazwą „Wielka Majówka”. Połączono w niej zagadnienia merytoryczne z akcją marketingową „Wielka Loteria Timac Agro Polska”.W części plenarnej wykład inauguracyjny „Równowaga i odpowiedzialność w produkcji roślinnej” wygłosił prof. Jean Diatta z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Po nim głos zabrał prof. Witold Grzebisz, który omówił rolę wapnia i fosforu w odżywianiu roślin.
Dalsza część spotkania podzielona była na dwa panele – rolniczy i ogrodniczy. W pierwszym z nich wygłoszone zostały dwa wykłady: „Odżywianie startowe rzepaku z uwzględnieniem nawożenia ultrazlokalizowanego” - prof. Krzysztof Jankowski z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, oraz „Technologie Timac Agro w odżywianiu startowym zbóż” - Krzysztof Piech z firmy Timac Agro Polska.

Oba panele kończyła dyskusja, w której uczestnicy konferencji zadawali liczne pytania wykładowcom.
W dalszej części spotkania wśród zebranych będących jednocześnie uczestnikami wiosennej promocji produktowej firmy, rozlosowano 3 wartościowe nagrody: samochodów Nissan Navara i dwie Skody Fabia. Podczas losowania emocji nie brakowało, ale najbardziej cieszyli się: Łukasz Zabłocki w ręce którego trafił Nissan, oraz Witold Horotko i Gospodarstwo Rolne Paweł Szóstak. Zwycięzcom gratulujemy wygranych, a organizatorom udanej imprezy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (2)

 • rolas 2017-05-12 22:50:58
  Żal ściska 4 litery. Ciekawe, jakie odpowiedniki Nawozów Timaca można kupić za 1/3 ceny.
  Czyli, że NPSa można kupić za 700zł, albo Startera za 20zł.? Innych nie znam bo te mi najbardziej przypasowały.
 • yt 2017-05-12 18:56:58
  a ja gratuluje glupoty. nie rozdaje tylko najpierw rolnicy za to wszystko zaplacili. nie rozumiem jak mozna przeplacac za cos co mozna kupic za 1/3 tej ceny i miec ten sam efekt. polski rolnik to jelen ktotego kieszen caly czas drenuja zachodnie koncerny
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.189.255
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!