PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Traktorzysta uwięziony pod wrakiem, po zderzeniu z samochodem

Traktorzysta uwięziony pod wrakiem, po zderzeniu z samochodem Sprawca wypadku uciekł porzucając poszkodowanych foto: Policja

Rozpędzony samochód wjechał w ciągnik rolniczy na drodze krajowej nr 62, przy wjeździe do Drohiczyna (woj. podlaskie). Auto stanęło w ogniu, a ciągnik rozpadł się w wyniku zderzenia.



Według relacji Kuriera Podlaskiego, sprawca wypadku był 27-letni kierowca peugeota 407, który po zderzeniu wysiadł z auta i uciekł z miejsca wypadku. Tymczasem peugeotem podróżowały jeszcze dwie osoby, które zdołały wydostać się z pojazdu o własnych siłach, nim stanął on w ogniu.

Siła zderzenia była tak duża, że traktor został zepchnięty do rowu i rozpadł się na dwie części. Pod wrakiem uwięziony został traktorzysta, któremu metalowy pręt przebił nogę. Strażakom udało się podnieść traktor i wydostać poszkodowanego 38-letniego mieszkańca Drohiczyna.

Ze względu na poważne obrażenia i groźbę wykrwawienia się mężczyzny, na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Helikopter zabrał rolnika do szpitala. Karetki pogotowia przewiozły do szpitali w Siedlcach i Białej Podlaskiej również dwóch 25-letnich pasażerów auta.

Kierowcę peugeota policjanci znaleźli nocą – ukrył się w garażu na posesji swoich znajomych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Miał przy sobie narkotyki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (512)

  • Anka 2018-12-23 20:07:44
    Szkoda że nie piszemy, z pewnością tak, ale przecież każdy ma z nas swoje życie i problemy. W Piątek byłam na pogrzebie u kolegi, zryczalam się jak małe dziecko. Przez 3dni choinkę miałam postawiona i nie mogłam zebrać się by ją ubrać. A jak dzisiaj w końcu to zrobiłam, to nie domklam drzwi pies wszedł do pokoju i Ja przewrócił, zostało parę babek. A nogi moje zrobiły się do kostek czarne, wystąpił wylew podskórny,i jak wciskam sprzęgło, czy hamulec to widzę gwiazdki przed oczami, proza życia . Przepraszam Cię @Edek, jestem normalna dziewczyną, a że czasami za dużo napiszę, no cóż. Pozdrawiam.
    • Andrzej 2018-12-24 10:44:25
      Ania jest 100% kobietą. Długo w milczeniu nie wytrzyma, ale to dobrze.
  • Andrzej 2018-12-22 20:29:17
    Widzę, że nie tylko ja czytałem komentarze. Aniu, Edku z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wam zdrowia, odpowiedniej pogody oraz spełnienia marzeń oraz żeby wam się darzyło w Nowym 2019 Roku.
    • Anka 2018-12-22 21:14:16
      Jak bombka na choince, i gwiazda na niebie, Tak Bóg miłosierny zjawia się u Ciebie. I daje Ci Spokój, radość i wiarę, w te Święta radosne, hojne i wspaniałe.
    • Edek 2018-12-23 18:19:22
      Dzięki za życzenia i też wszystkim życzę miłych spokojnych Świąt i dużo zdrowia w Nowym Roku.
  • Kiki 2018-12-22 16:35:02
    Szkoda że już nie piszą. Ale kto zrozumie kobiety.
  • mnichkrzych 2018-12-20 20:22:49
    Hej ;) Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy, to to, że dziennikarze Farmera z nudów zaczęli pisać własną wersję " W Jezioranach" Potem pomyślałem sobie, że może to być jedna, bardzo samotna osoba, która będzie pisać tak długo swój "dziennik samotności", aż ktoś ją w końcu zauważy... Czytając jednak wasze wpisy dopuszczam możliwość , że Ania i Edek istnieją na prawdę, a ich miłość (można chyba już tak powiedzieć ), jest romantyczną wyspą w tym bezdusznym świecie. Dlatego im kibicuję ;) Nie bez powodu największa kara na którą można skazać współczesnego człowieka to, dożywotnie odosobnienie, i dlatego nikt, nigdy nie powinien być sam , przynajmniej w Boże Narodzenie. Szczęścia Wszystkim . ;) Edek i Ania OK !!! ;)
  • Anka 2018-12-20 10:32:17
    Czuję się podobnie jak i Ty, wczoraj wieczorem jak weszłam do wanny, to nie wiedziałam jak wyjść. Rano po schodach koszmar,kierowca rano stwierdził że chodzę jak osoba po wypadku,i jak to stwierdził że czemu jedna osoba dostaje za dużo "Krzyzykow", a drugi prawie wcale. Najważniejsze że byk zabrany, a Ja jakoś się już rozchodzilam, chociaż nawet czoło mam zdarte, ręce, ach dam radę . Pijany tak się nie załatwi jak trzeźwy. Z góry przepraszam że tak się pozalilam, a Ty lepiej czujesz się? Chodzi mi po głowie jedna myśl, ta piosenka Dody, to miala być jako przesłanie, czy poprostu spodobała Ci się ten utwór i chciałeś bym również go wysluchala., zaznaczam że często Ja słucham nawet jak doje krowy.
    • Edek 2018-12-20 11:27:44
      Czuje się jak "zdjęty z krzyża" Babcia nie raz mówi że tam się czuje. Jakoś się rozchodzi i nie przepraszaj bo i Pan Andrzej by przyznał że na dużo przepraszasz. Masz rację że fajna piosenka i zaciekawiły mnie komentarze że ludzie doceniają Polskie piosenki i mają jeszcze uczucia. A przesłanie też pewnie jest i nie jest to piosenka jakaś która załamuje tylko bardziej podtrzymuje na duchu. Ja tam słucham prawie wszystko a co roku sobie słucham Sumptuastic " Świąteczny czas" też taka odmiana bo tego nie puszczają. A TY co słuchasz?
      • Anka 2018-12-20 12:13:56
        Byłam teraz w sklepie, jak szłam to pytali się co się stało, bo tak wolno idę. W sklepie, śmiały się ale w dobrym słowa znaczeniu, że pies tak załatwił mnie. Wszystko powoli minie nam, ale co wycierpimy to nasze. Sumpluastic "Świąteczny Czas", wysluchalam ładna, trochę podrocze się z Tobą, czyja byś chciał ujrzeć twarz.?. Ja ostatnio słuchałam Ani Wyszkoni " Od Nieba do Nieba", i Skylar Grey "Stand By Me". Chociaż na chwilę zapominam o bólu.
      • Edek 2018-12-20 13:57:21
        No to ładne kawałki sobie tam słuchasz. Przypomniał mi się utwór "Wiem że jesteś tam" o innych kiedyś nie wspomnę, to były czasy muzyka jakaś inna i inny klimat. Ale to już nie wrócą te czasy. Wiem że lubisz się droczyć jak masz dobry humor. Kogo ja bym chciał zobaczyć twarz? Nie wiem może Ty się domyślasz? A może chcesz usłyszeć że Ciebie? Chociaż przy pisaniu to nie ma znaczenia ale zawsze wyobraźnia działa. Dziś pewnie w sklepie jeszcze wspominali pogrzeb a życie toczy się dalej. Nie źle musiałaś się poobijac że inni widzą jak powoli idziesz. Ja staram się ukrywać i jakoś się rozchodzę ale już nie jest źle. O wypadek nikt sam się nie prosi i wystarczy chwila nieuwagi a już tym bardziej praca przy zwierzętach albo pies który lata z radości i też może nawywijać.
      • Anka 2018-12-20 15:15:38
        Padł temat zmarłych, ten co miał mieć licytacje, żona jego jechała do komornika, tak mówili. A mój kolega dowiedziałam się co było powodem, żona poznała innego, i jak to teraz jest, przed Bogiem składasz przysięgę na dobre i złe. Fakt że mial kredyty, ale ona je też podpisywala, i znalazła rozwiązanie innego znaleźć, chłopa upodlic, zrobić rogaczem i w długą. Co te kobiety niektóre mają w głowie, chyba tylko chęć życia w dostatku. A nie można żyć skromnie, i nawet z tymi dlugami, wspierać się pracować, i okazać miłość bo przecież on to dla siebie nie robił. Dobrze że jestem sama, i nikt mi nie zarzuci że musi robić na moje zobowiązania. Sąsiad byl po klin, pyta się czemu tak sztywno chodzę, a Ja mu że w prawym kolanie mam klina. Różnej muzyki słucham, zależy od humoru, też jest taka w miarę spokojna Hans Zimmer - "Time, (Pen Perry Remix). Psa uwiazalam bo one by chciały bawić się, a za bardzo boli, muszą poczekać. Jak byś widział jakie figury robiłam by podpiąć pod krowę strzyki,ale w końcu jestem rolnikiem a oni są twardziele.
      • Edek 2018-12-20 16:07:33
        Wiesz dalej nie będę oceniał bo do końca nie wiadomo co było przyczyną. Jeszcze różne wersje pewnie usłyszysz. A kto wie czy za jakiś czas nawet dzień dobry nie powie Ci ta kobieta. Tak przynajmniej zachowuje się ta co mąż jej się powiesił, głowa do góry wysoko i nawet nic nie odpowie. No fakt różne są kobieta ale potwierdza się że psychika jest najważniejsza. Bo czy ta zdrada to powód aby siebie karać i odbierać sobie życie? A przecież dzieci są to nie powód aby dla nich żyć? Tak Ty jesteś twarda prawdziwa kobieta i wyjątkowa osoba i masz spokój przynajmniej i nikogo na sumieniu też nie masz. Rzeczywiście samemu nie raz może nawet lepiej się żyje. Ja dziś mam zadanie do zrobienia taka mała przysługa. Do wieczora pewnie zejdzie.
      • Anka 2018-12-20 17:28:53
        Przypomniało mi się, jak napisałeś że później to wdowa nosi głowę do góry, prawda. Też był zadluzony po uszy świnie trzymał ale nie wystarczyły na spłaty, pierwszy raz uratowała go, ciol drzewo Gumowka, pękła tarcza wbila mu się w brzuch, w porę pogotowie przyjechało, ale później powiesił się. Ona nikogo nie poznawala, sprzedała gospodarstwo i wyprowadziła się. Zmienię temat, zapisałam się do DKMS- zostań dawcą szpiku, prosta rejestracja, wysyłają Ci kopertę a w niej by pobrać wymaz z buzi. Choć tyle mogę dać od siebie, może akurat komuś pomogę." Mała przsluga ", no no no i trochę zajmie czasu, zazdrosna mam już być, czy nie ma powodu, ale troszkę jestem, choć nie wiem co to za przysluga.
      • Edek 2018-12-20 20:50:19
        No widzę że się poświęcasz i chcesz coś zrobić dobrego dla innych. Ja też nie mogłem odmówić gdy znajoma osoba poprosiła mnie abym był Mikołajem dla dzieci w szkole specjalnej bo wszyscy odmówili. Tak tak człowiek ma jak na Boże Ciało, Rezulekcje czy inne uroczystości to ciężko odmówić bo wyrzuty sumienia potem są. Ale fajnie było i nie można żałować dobrego uczynku i nie do wiary jak takie dzieci wystepują. Coraz więcej tych kibiców mamy że chyba nie długo przestanę pisać bo nie czuje się najlepiej w takich sytuacjach. Jesteśmy prawdziwi ale mamy swoje problemy i tylko się tak wspieramy. Może ktoś mnie zastąpi nie wiem.
      • Anka 2018-12-20 21:42:10
        Wyprzedze Cię i to jest mój ostatni wpis., dziękuję Ci za to iż mogłam Cię poznać, "choć nie wiem jak wyglądasz ale niejednokrotnie staram się wyobrazić sobie" Edka". Jesteś wyjątkowym człowiekiem, znasz mnie a Ja Ciebie, i zawsze sobie obiecywalam że nie napiszę co czuję do Ciebie, ale Ty z pewnością wiesz że z mojej strony to było coś więcej niż przyjaz. (........ się w kimś chociaż go nigdy nie zobaczę, i nie mam ochoty z kim kolwiek tu pisać, czy poznawać). Życzę Ci byś naprawdę poznał kogoś kto zasługuje na Twoja miłość, i abyś był szczęśliwy. A że będzie ciężko bo tak szybko człowiek nie zapomina,ale dam radę, wszystkiego dobrego życzę Ci.
      • Edek 2018-12-21 00:00:21
        Czy to Ty nie pisałaś że przyjaźń między men-kob jest możliwa? Teraz też pisałaś że wyobrażałaś sobie Edka. Pewnie jako jakiegoś ideała i swoje zrobiło też pisanie aby powstał obraz wyimaginowany i utopijny. Nie możesz tak pisać skoro na oczy mnie nie widziałaś bo nie wierzę w takie coś a przynajmniej nikt tak nie pisze jak kogoś na oczy nie widział nie rozmawiał. Chciałem Cię wspierać ale nie będę Cię oceniał chociaż różne myśli teraz mogę mieć. Ale mimo wszystko też życzę Ci naprawdę jak najlepiej. Być może musi minąć jeszcze trochę czasu.