PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

W ministerstwie rolnictwa płacą 30 tys. zł

Magdalena Kosel, szefowa gabinetu politycznego ministra rolnictwa wzięła odprawę w wysokości blisko 30 tys. zł, by znowu zająć to samo stanowisko - informuje Super Express.



Kosel odeszła z pracy wraz z dymisją Marka Sawickiego, stało się to 26 lipca. Wzięła odprawę. 1 sierpnia znowu została zatrudniona na stanowisku dyrektora gabinetu politycznego, nowego ministra rolnictwa, Stanisława Kalemby.

Ludowcy udowadniają, że dobrze wiedzą, mimo afery taśmowej PSL (nagrana i upubliczniona rozmowa Władysława Serafina z Władysławem Łukasikiem m.in. o nepotyźmie i wysokich wynagrodzeniach w państwowych spółkach), jak doić państwo - konkluduje Super Express. 

Magdalena Kosel pytana przez dziennikarzy o tę sytuację, stwierdziła, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (12)

  • arszczecin 2012-08-16 08:04:04

    czegewar
    który to ten ślepy zwolennik
  • czegewar 2012-08-16 07:52:30
    Następny zwolennik PSL-u co to w swoim oku belki nie widzi .
  • jarki 2012-08-15 21:08:35
    kraj jak większość na tym skorumpowanym świecie, ktoś słusznie zauważył gdzie jest koryto znajdą się świnie
    a co robią te wszystkie agencje co za swoich rządów stworzył pis chyba też biorą w łapę i siedzą cicho
    tu trzeba pokoleń żeby to wytępić co zaszczepiła w ludziach komuna
  • Viwian 2012-08-15 19:17:38
    Jestem z Zamojskiego i tutejszy Zamojskie Zakłady Zbożowe też należą do tego całego kabaretu.Obecni prezesi i kierowniki też nakradli już w tych ZZZ i teraz zaczynają otwierać swoje skupy.I dalej będzie kasa tyle że już na prywatnym folwarku.Co za kraj?
  • JohnyBravo 2012-08-15 14:48:27
    Dziadek na litość bo to mało takich innych przypadków jest? Śmietanko a o ilu podobnych sprawach nikt się nie dowie?
    Gadałem ostatnio z jednym kolesiem co pracuje na urzędzie, mówi do mnie: ,,słuchaj u nas w pracy nie ma co robić i od razu można zwolnić połowę urzędników i reszta da sobie radę'' mało tego jest jeszcze u niego 3 wicederektorów co tylko pierdzą w stołek i jest to cały folwark *SL Twojej Dziadek ulubionej partii a całe społeczeństwo pracuje na taki folwark.
    Ponad 50% dochodu Polaka zabiera ,,państwo'' a za ,,kryzys'' zapłacą najbiedniejsi ludzie.
  • dziadek 2012-08-15 14:25:18
    Johny Bravo ja też jestem zwolennikiem PSL. Ale to świństwo to nie robi PSL tylko indywidualni Ludzie , Co innego partia a co innego świnie w tej partii. Jeżeli nowy minister poszedł na to (wiedział o tym to też jest świnia nie obrażam w tym przypadku istotom z gatunku trzoda chlewna , słowo świnia dotyczy tylko ludzi /)to też jest świnią która dorwała się do koryta, i należy go od tego koryta przepędzić.
  • JohnyBravo 2012-08-15 13:51:25
    Spokojnie nic się nie stało na tym forum jest wielu orędowników PSL, którzy stwierdzą, że to i tak mniejsze zło bo mogło by być gorzej i należy głosować przeciwko PiS bo tak twierdzi TVN i GW-goj-telaviv-jerozolima
  • dziadek 2012-08-15 13:26:06
    to jest skurwysyństwo(przepraszam ale ten termin najbardziej określa takie zachowanie). Gdzie jest CBA . Jeżeli czytacie te komentarze ( zwracam się do agentów CBA) a powinniście to musicie zareagować
  • sami 2012-08-15 11:00:54
    ....dlatego tak bardzo naglące są nowe podatki w rolnictwie, by prawo było zgodne z prawem. chyba kaduka.
  • kamil 2012-08-14 12:29:01
    wszystko odbyło się zgodnie z prawem i dodajmy jeszcze "poczuciem moralności"