PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Wielkanocny stół

Specjalistka radzi nam, jak udekorować suto zastawiony świąteczny stół. Wyjątkowy posiłek, jakim jest wielkanocne śniadanie, wymaga wyjątkowej oprawyPRZEGLĄD PRASY: Warto zatem zadbać o odpowiednią aranżację wielkanocnego stołu. Trzeba przy tym wiedzieć, że plastikowe sztuczne stroiki wychodzą z mody. Teraz robi się dekoracje z naturalnych roślin.

Proponuję wiosenny stół w 3 zielonej tonacji - radzi florystyka Lidia Gościniewicz. - Uzupełnieniem kwiatów ciemiernika. jaskrów, przebiśniegów są świeczki w kształcie jajek i zabawnych kogucików. W dzbankach kwitną wysadzone z doniczek białe dzwonki. Stół zdobi lekki obrus w tęczowych kolorach. Do takiego tła pasuje biała porcelana.

Gustowną dekorację stanowią również żywe kwiaty w przezroczystym flakonie ozdobione gałązkami owocowych drzew. Żonkile i narcyzy można opłukać z ziemi zostawiając białe korzonki. Wytrzymają nawet półtora tygodnia. Cebulka dymka dodatkowo ozdobi flakon, na dodatek kształtem przypomina jajka.

Kto nie czuje się na siłach, aby samodzielnie zrobić stroiki, może zamówić je w pracowni florystycznej lub kwiaciarni. Znakomita dekorację będzie stanowić kopczyk z zielonej rzeżuchy otoczony samodzielnie wykonanymi pisankami(…).

Źródło: Echo Dnia

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.162.165.158
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!