Nowy obiekt w porównaniu z halą ARENA w Poznaniu wyróżnia się dwukrotnie większą powierzchnią wystawienniczą, a także dużą ilością miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie hali.

Łączymy targi „FERMA BYDŁA” oraz „FERMA ŚWIŃ I DROBIU”, więc potrzeba większej powierzchni wystawienniczej – mówi Mariusz Jabłoński, dyrektor biura Krajowego Stowarzyszenia Promocji Obszarów Wiejskich.  –  Pomysł przeniesienia imprez do Łodzi wiąże się przede wszystkim z wielkością obiektu, który jest nowoczesny i ma dobrą infrastrukturę  – dodaje Mariusz Jabłoński.

Główne walory ATLAS ARENY w Łodzi to bezprzewodowy Internet na terenie całego obiektu, w pełni wyposażone hale konferencyjne oraz profesjonalna firma cateringowa, zapewniająca gastronomię.

Nie bez znaczenia dla firm uczestniczących w targach, jak również dla zwiedzających, jest położenie Łodzi. – Łódź leży w centralnej Polsce, więc wszyscy będą mieli lepszy dojazd – tłumaczy Mariusz Jabłoński. W niedalekiej przyszłości ma być tutaj również skrzyżowanie autostrad. Uczestnicy targów mogą jednak napotkać utrudnienia komunikacyjne, związane z modernizacją infrastruktury drogowej w ramach przygotowań do EURO 2012.

Partnerem Strategicznym imprezy będzie DLG Agrofood Sp. z o.o. – polskie przedstawicielstwo organizatora takich imprez, jak EUROTIER i AGRITECHNIKA w Hanowerze. Tradycyjny termin targów to 24–26 lutego 2012. Podobał się artykuł? Podziel się!