W tegorocznym cyklu majówek i „czerwcówek” Firma WIPASZ spotkała się z Hodowcami, Klientami, Gośćmi – przyjaciółmi WIPASZ, na terenie trzech wytwórni: w Międzyrzecu Podlaskim (18.05), w Kole (25.05) oraz w Krośnie k/Pasłęka (1.06).

Licznie przybywający goście z całej Polski przywieźli ze sobą słońce i wspaniały nastrój. Zaszczyciło nas swoją obecnością ponad 6 tysięcy osób. Nie zabrakło oczywiście dobrej muzyki, atrakcji dla najmłodszych oraz grilla -  „Nasz Kurczak” królował na stołach, przy których goście mogli spocząć w przerwie między zabawą.

Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na punkt kulminacyjny - losowanie nagród w loterii promocyjnej „Z WIPASZ-em po BMW”, w której brali udział Klienci WIPASZ.

Właścicieli znalazło 5 aut BMW X1!

Pierwszym wygranym w loterii „Z WIPASZ-em po BMW” został Pan Artur Stańczak – hodowca trzody chlewnej. Do grona zwycięzców dołączyli również: Pan Tomasz Kuś – hodowca bydła, Pan Zdzisław Jach – hodowca drobiu oraz Pan Bartosz Chylewski – hodowca trzody chlewnej. Ostatnim szczęśliwcem został Pan Arkadiusz Cecelski – hodowca drobiu.

Wszystkim dotychczasowym wygranym w imieniu Firmy WIPASZ serdecznie gratulujemy!

Loteria „Z WIPASZ-em po BMW” dobiega końca. Pozostało jeszcze jedno auto, które mają szansę wygrać odbiorcy produktów dla bydła w Grajewie (25.08). Trzymamy kciuki!

Na koniec dobra informacja - loteria „Z WIPASZ-em po BMW” będzie kontynuowana! O szczegółach dowiedzą się Państwo niebawem na stronie internetowej firmy WIPASZ oraz u Doradców Żywieniowych WIPASZ. Podobał się artykuł? Podziel się!