PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Zapisy na akcje rynku w Broniszach rozpoczęte

Od dziś - 11 stycznia do dnia 12 marca 2012 r. trwają zapisy na akcje spółki Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. z siedzibą w Broniszach.MSP informuje, że rozpoczęła się oferta publiczna akcji Warszawskiego Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego S.A., największego rynku hurtowego w sektorze firm rolno-spożywczych w Polsce. Mając na uwadze obowiązujące zapisy statutu spółki akcje sprzedawane przez Skarb Państwa trafią w ramach I Etapu Oferty do osób uprawnionych tj. akcjonariuszy spółki, którzy w dniu publikacji są posiadaczami akcji serii C, wpisanymi do księgi akcyjnej (łącznie ok. 850 osób). Cena za jedną akcję została ustalona na poziomie 2.536 zł.

W ramach I Etapu Oferty Skarb Państwa oferuje osobom uprawnionym, czyli akcjonariuszom spółki serii C, 71.100 akcji, stanowiących 59,32 proc. kapitału zakładowego WR-SRH S.A.

Zapisy na akcje sprzedawane w ramach I Etapu Oferty można składać począwszy od dnia 11 stycznia 2012 r. do dnia 12 marca 2012 r. włącznie. Wpłaty na akcje, należy dokonać w takim terminie, aby najpóźniej o godz. 17.00 dnia 12 marca 2012 r. środki pieniężne znalazły się na rachunku bankowym Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A.

Środki pieniężne należy wpłacać na następujący rachunek: Dom Maklerski AmerBrokers S.A. nr 70 1740 0006 0000 3000 0002 4180 z dopiskiem: "wpłata na akcje WR-SRH S.A."

Miejsce, tryb i zasady składania i opłacania zapisów wskazano w treści prospektu emisyjnego, który w dniu 29 grudnia 2011 r. został zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego oraz udostępniony do publicznej wiadomości w dniu 11 stycznia 2012 r. w formie elektronicznej na stronie internetowej spółki i oferującego tj. Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. oraz w wersji "papierowej" w siedzibie Spółki. Prospekt ten jest jedynym prawnie wiążącym dokumentem, zawierającym informacje o Spółce i publicznej ofercie zbycia akcji należących do Skarbu Państwa.
Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 23.20.7.34
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!