Tegoroczna konferencja „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym 2015” odbywa się w nowej, większej przestrzeni konferencyjnej na PGE Narodowy. Mimo nowej, przestronniejszej lokalizacji, już teraz możemy stwierdzić, że zainteresowanie tym wydarzeniem przerosło nasze oczekiwania i z radością obserwujemy zapełnione po brzegi sale.

Podczas szeregu spotkań poruszać będziemy najważniejsze aspekty prowadzenia działalności rolniczej – m.in. zastanawiamy się nad przyszłością polskiego rolnictwa w sytuacji dużych wahań cen oraz niestabilności krajowych i zagranicznych rynków rolnych.  Jednym z kluczowych tematów będą również zagadnienia agrotechniczne - wysokiej klasy specjaliści podzielą się wiedzą m.in. na temat ochrony i nawożenia roślin w warunkach nowych regulacji prawnych czy też podczas długotrwałych niedoborów wody w glebie. Postaramy się również podpowiedzieć, jak rozsądnie wybierać maszyny rolnicze. W ostatnich latach technika rolnicza zrobiła ogromny krok naprzód, oferując rolnikom szereg nowych technologii. Czy warto w nie inwestować? Czy może zmienić technologię uprawy z orkowej na bezorkową?

Z myślą o naszych słuchaczach zadbaliśmy o wysoki poziom merytoryczny konferencji i do udziału w spotkaniu zostało zaproszone znamienite grono profesorów, polityków, przedstawicieli biznesu, naukowców i praktyków oraz ekspertów rynku rolnego w Polsce.

Poniżej szczegółowa agenda konferencji.


 

Zobacz zdjęcia z konferencji

Podobał się artykuł? Podziel się!