PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

Traktorem pojechał po pizzę. Święta spędził na komisariacie

Traktorem pojechał po pizzę. Święta spędził na komisariacie Źródło: Cumbria Police

Autor: Tomasz Parzybut

Dodano: 31-12-2017 08:17

Tagi:

Głodny rolnik tych świąt nie może zaliczyć do udanych. Trudno też mówić o szczęśliwym Nowym Roku, ponieważ bez wątpienia spotka go w sądzie kara.To nie były udane święta dla rolnika z Carlise w Anglii, który późnym wieczorem pojechał do pizzerii. Jak tłumaczył brytyjskim mediom był tak głodny, że nie chciał czekać na dowóz pizzy, dlatego postanowił pojechać po nią na miejsce. Tak też zrobił, tylko chyba zapomniał o tym, że kilka godzin wcześniej spożywał alkohol. Rolnik musi mówić o dużym pechu. Pizza czekała na niego, jednak radiowóz policji zatrzymał go do rutynowej kontroli przed...samą pizzerią.

Alkomat wykazał ponad półtora promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kolejne badania potwierdziły również, że rolnik był pod wpływem działania narkotyków.

Rolnik szybko stał się gwiazdą internetu. Zawdzięcza to policjantom, którzy najpierw na Twittera dodali zdjęcie ciągnika przed pizzerią, by na koniec dorzucić fotkę maszyny rolniczej już na parkingu policyjnym.

Poza prowadzeniem ciągnika pod wpływem alkoholu i środków odurzających, 26-letni rolnik otrzymał mandat za poruszanie się maszyną po mieście. W Wielkiej Brytanii istnieje zakaz wykorzystywania maszyn rolniczych jako zwykłego środka transportu. W tym roku za jazdę po mieście mandat w Wielkiej Brytanii otrzymał m.in. Anthony Breslin, 18 letni rolnik z Gortnaskea. Młody rolnik wybrał się do miasta na randkę... Niestety zanim przyjechał w umówione miejsce, zatrzymała go policja. Spotkania ze stróżami prawa nie będzie dobrze wspominał. Otrzymał mandat w wysokości 50 funtów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (5)

 • Wenie 2017-12-31 21:35:41
  Miał półtora promila a pół.
 • Lol 2017-12-31 19:17:24
  Ot taka rzetelność, wiarygodność i potwierdzenie informacji przez autora
 • Franx 2017-12-31 18:05:11
  Przecież w Anglii dopuszczalna zawartość alkoholu we krwi to 0.8 promila, więc dlaczego rolnik ma kłopoty mając pół promila?
 • taka prawda 2017-12-31 14:37:29
  tylko na polskiej wsi jezdzi sie bezkarnie
 • Piotr 2017-12-31 14:16:23
  Jakie głupoty. Czy taki portal nie ma już pomysłu na ważniejsze tematy tylko pisze o tym że jakiś rolnik dostał mandat 50 funtów. Czekam z niecierpliwością na artykuł na temat polskich rolników: dostał mandat 50 zł za brak dowodu rejestracyjnego
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.183.100
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!