O promocje Polski ma zadbać między innymi Polska Izba Gospodarcza, które wraz z Ministerstwem Rolnictwa będzie prezentować polskich producentów w pawilonie 11.2 (stoiska: nr 101, 102 i 131). Powierzchnia ekspozycji ma zająć pół hali targowej, którą także po sąsiedzku będą gospodarować Francuzi.

Targi to świetna okazja do promocji gospodarczej regionów w Europie. Najbliższa edycja targów będzie trwać do 24 stycznia. Jest to jedna z najważniejszych imprez poświęconych gospodarce żywnościowej, rolnictwu i ogrodnictwu.  Wśród polskich regionów mają być przedstawiane m.in. województwa: dolnośląskie, łódzkie, opolskie, wielkopolskie, zachonio-pomorskie oraz kujawsko-pomorskie. Na stoiskach będzie można także znaleźć produkty wyróznione znakiem jakości „Poznaj Dobrą Żywność”.

Impreza przyciąga co roku pół miliona zwiedzających, którzy mają okazję do degustacji napojów, wyrobów i potraw ze wszystkich zakątków naszego globu. Dla wystawców to przede wszystkim szansa sprawdzenia, czy ich produkty odpowiadają niemieckim i europejskim podniebieniom oraz porównania swoich szans obecności na rynku międzynarodowym.

Źródło: farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!