Wszystkich czytelników serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym z okazji 85-lecia miesięcznika „Farmer”.  „Farmer” to spora dawka najświeższych wiadomości oraz cennych porad rolniczych, dlatego czekamy na zdjęcia przedstawiające, jak „Farmer” pomaga w Państwa codziennej pracy w gospodarstwie. Zachęcamy do uwiecznienia wspaniałych plonów, pięknego gospodarstwa czy Państwa przy pracy. Przy czym interpretacja hasła "Z FARMEREM jestem bohaterem” dowolna:) Liczymy na Państwa inwencję twórczą! 

Zdjęcia należy przesłać do 30.09. 2016 r. na adres e-mail: konkurs.foto@farmer.pl lub na adres redakcji: Atrium Centrum, Aleja Jana Pawła II 27 (2 p.), 00-867 Warszawa. Jeden uczestnik może zgłosić maksymalnie 2 zdjęcia:

·      minimalna wielkość pliku 1 MB

·      format pliku: .jpg

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na łamach jubileuszowego wydania miesięcznika "Farmer", w portalu farmer.pl oraz na naszym profilu na Facebooku

Polub nas i śledź informacje o konkursie, kliknij:

Nagrody

Nagrodą za zajęcie I, II oraz III miejsca będzie tablet Samsung Galaxy Tab E 9,6" Wifi 8GB.

Po zakończeniu przyjmowania zdjęć konkursowych zamieścimy je na naszym profilu na Facebooku – autor zdjęcia, które otrzyma najwięcej „lajków” również otrzyma tablet.

Do wygrania także: dresy, kurtki, koszulki, torby na laptop i wiele innych nagród niespodzianek!

W przypadku niejasności lub pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 22 550 69 04 lub poprzez email na adres:  konkurs.foto@farmer.pl

Partnerzy konkursu:


Konkurs plastyczny dla dzieci "Mały SUPERFARMER"

Odkryj w sobie talent plastyczny i udowodnij, że Twoja wyobraźnia i zamiłowanie do rolnictwa nie znają granic! Weź udział w naszym konkursie i zaprezentuj swoje zainteresowania związane z życiem na wsi. Pracę można przygotować w oparciu o własne doświadczenia, ale także nawiązując do obejrzanych filmów, czy przeczytanych książek.

Pomagasz rodzicom? Lubisz przyglądać się ich pracy na wsi, a może jest coś, co najbardziej lubisz robić w swoim gospodarstwie? Podziel się z nami swoimi sukcesami. Format oraz technika prac plastycznych dowolna!

Oceniane będą pomysłowość, a także staranność i technika wykonania prac.

Do wygrania: za zajęcie I miejsca: tablet Samsung Galaxy Tab E 9,6" Wifi 8GB

Dla autorów pozostałych wyróżnionych prac: gry Farming Simulator, modele ciągnika New Holland, piłki nożne i wiele innych!

Konkurs przeznaczony dla dzieci i młodzieży do 13. roku życia.

Prace należy przesłać do 30.09. 2016 r.  na adres redakcji: Atrium Centrum, Aleja Jana Pawła II 27 (2 p.), 00-867 Warszawa z dopiskiem na kopercie Mały SUPERFARMER. 

Uwaga! Prace na odwrocie muszą zawierać podpis:

• imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia

• czytelny podpis opiekuna prawnego,

• adres zamieszkania wraz z numerem telefonu (ewentualnie również adresem e-mail),

W kopercie należy dołaczyć również podpisany załącznik (oświadczenie oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych) opiekuna, znajdziesz go TUTAJ (wydrukuj i uzupełnij, lub przepisz).

Dane te będą służyć do kontaktu organizatora z uczestnikiem konkursu.

Prace niepodpisane, anonimowe nie będą zakwalifikowane do konkursu.

Najlepsze prace zostaną opublikowane na łamach jubileuszowego wydania miesięcznika "Farmer", w portalu farmer.pl oraz na naszym profilu na Facebooku 

W przypadku niejasności lub pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 22 550 69 04 lub drogą mailową: agnieszka.krolak@farmer.pl

Szczegóły konkursów w załączonych regulaminach.

Zapraszamy do udziału i wspólnej zabawy!!