PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Projekt PiS dot. wycinki drzew na razie pozostanie w komisji

  Na bieżącym posiedzeniu Sejmu komisja środowiska nie zdecyduje o losie projektu noweli PiS dot. wycinki drzew, gdyż ogłosiła przerwę do następnego posiedzenia Sejmu. Projekt miał zaostrzyć obowiązujące od 1 stycznia liberalne prawo dot...

 • Izby rolnicze chcą dzielić ziemię ANR

  Zachodniopomorska Izba Rolnicza krytykuje ANR i chce większych uprawnień – jak wskazuje, to izby rolnicze, a nie Rady Społeczne, są w pełni uprawnione do decydowania o przetargach.

 • Czego nie zajmie komornik?

  Na ukończeniu są prace zmierzające do zmiany rozporządzenia określającego, czego w gospodarstwie rolnym nie może zająć komornik. Komornik zasięgnie opinii izby rolniczej na temat tego, co powinno być wyłączone spod egzekucji u...

 • Do ilu rolników zapukał komornik?

  Jak zapewnia Ministerstwo Sprawiedliwości, egzekucje komornicze w gospodarstwach rolniczych to rzadkość, a zupełnie wyjątkowo następuje egzekucja z całości gospodarstwa przez zarząd przymusowy albo sprzedaż gospodarstwa.

 • Co może Elewarr?

  Już wkrótce pytanie o rolę spółki, która z założenia ma stabilizować rynek i przechowywać zapasy zboża, stanie się znów bardzo aktualne.

NASZYM ZDANIEM

WYWIADY


BAZA WIEDZY

AGRO lokaty pod dopłaty

Bank Credit Agricole, jak co roku, przygotował specjalną ofertę depozytową dla rolników, dwunastomiesięczne lokaty dynamiczne – AGRO lokaty pod dopłaty.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Jest teraz znaczy właśnie kiełkuje 

Marecki

Miałeś już groch dwa razy na tym samym polu? Były jakieś niepokojące objawy?