PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Finanse i prawo

  Raz jeszcze o realizacji płatności dopłat

  Jutro sejmowa Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi zajmie się informacją ministra rolnictwa „na temat systemu informatycznego obsługującego wypłaty dopłat bezpośrednich dla polskich rolników”.

 • Przepisy i regulacje

  Kiedy i jaka pomoc będzie po przymrozkach?

  Trwa szacowanie strat wywołanych wiosennymi przymrozkami – obecnie oszacowano je na ponad 12 mln zł. Po zakończeniu szacowania i określeniu zakresu potrzebnego wsparcia, pomoc zostanie udzielona w zależności od uprawy i regionu.

 • Przepisy i regulacje

  PEG-i przestaną straszyć?

  KRIR uzyskała obszerne wyjaśnienia z Ministerstwa Rolnictwa, przygotowane przez prezesa ARiMR, a dotyczące zasad ustalania i aktualizacji powierzchni PEG.

 • Finanse i prawo

  Będzie przyspieszenie PROW?

  Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że PROW 2014-2020 nadal ledwie kapie – do końca marca zrealizowano płatności wynoszące 10 proc. limitu. Alokacja przekazana Polsce w 2014 roku, która musi być wydana do końca 2017 r., aby nie trzeba było jej...

BAZA WIEDZY

Wysiewanie pieniędzy

Agencja Rynku Rolnego od 2007 r. udziela dopłat z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany. Cel? Oczywisty: "systematyczna wymiana materiału używanego do siewu w gospodarstwach rolnych na...

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dniBĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Przeeeestań :)

jarki

Jeszcze Ci mało ?? Na jutro coś zapowiadają może choć znając życie to chyba nic z tego