PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Finanse i prawo

  Renciści strukturalni do rad nadzorczych

  Rencista dorobi w radzie nadzorczej do renty strukturalnej i tej renty nie straci – jak również dodatku na małżonka, jeśli to małżonek uprawniony do dodatku zasiądzie w radzie nadzorczej.

 • Finanse i prawo

  Parlament Europejski przyjął budżet na 2018 rok

  Będzie więcej pieniędzy dla młodych rolników i na praktyki rolnicze, które są korzystne dla klimatu i środowiska naturalnego – podano w komunikacie po wczorajszym posiedzeniu Parlamentu Europejskiego.

 • Analizy i komentarze

  KE o przyszłości żywności i rolnictwa

  Według KE dzięki prostszym zasadom i bardziej elastycznemu podejściu wspólna polityka rolna (WPR) przynosi rzeczywiste rezultaty, wspierając rolników i zrównoważony rozwój rolnictwa w UE.

 • Finanse i prawo

  Kończy się wypłata zaliczek dopłat bezpośrednich

  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa kończy wypłatę zaliczek dopłat bezpośrednich. Od piątku 1 grudnia zacznie wypłacać pełne dopłaty. Niestety nie wiadomo, jaka kwota jest przeznaczona na ten cel.

 • Finanse i prawo

  Dochód rolniczy nie do wyliczenia?

  Dochód rolniczy z 1 ha przeliczeniowego przyjmowany jako podstawa do weryfikacji dochodów rolników indywidualnych ustalanych dla potrzeb przyznania świadczeń z pomocy społecznej (cele zasiłkowo-pomocowe) to 288 zł. Ten sam dochód dla potrzeb...

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dniBĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@arszczecin-na poważnie  to w ciężkiej chorobie... @ikcomas-jakieś wici na temat rozprzestrzeniania w moim kierunku

ikcomas

Jak minęło 7 lat po sąsiedzku mono qq to przestałem liczyć, ścierń przeważnie zostawiona z różnych powodów, ładna kukurydza jest...