PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Kredyty i ubezpieczenia

  4,5 mld zł na kredyty preferencyjne w 2017 roku w 8 bankach

  Trzy miliardy złotych na kredyty inwestycyjne, miliard zł na kredyty klęskowe i pół miliona na sfinansowanie zobowiązań cywilno-prawnych, osiem linii kredytowych, osiem banków zaangażowanych. ARiMR szykuje się do akcji kredytowej.

 • Bydło i mleko

  Pomoc dla producentów mleka – dla kogo wsparcie?

  Dla producentów mleka i trzody chlewnej przewidziana jest nadzwyczajna pomoc dostosowawcza skierowana przez Komisję Europejską. Na jakie wsparcie według projektu rozporządzenia będą mogli liczyć mleczarze?

 • Bydło i mleko

  Będzie pomoc dla producentów mleka i świń

  W dniu 24 stycznia br. został przekazany do konsultacji społecznych i uzgodnień międzyresortowych projekt rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie realizacji pomocy dostosowawczej dla producentów mleka i rolników w innych sektorach...

 • Dotacje i dopłaty

  Copa i Cogeca o głównych elementach przyszłej WPR

  Na spotkaniu wysokiego szczebla Copa i Cogeca omówiły program prac prezydencji maltańskiej i nakreśliły najważniejsze sposoby na zapewnienie zrównoważenia unijnego sektora rolnego w ramach przyszłej wspólnej polityki rolnej (WPR).

 • Przepisy i regulacje

  Młody rolnik bez ziemi?

  Ministerstwo Rolnictwa nie zauważa potrzeby nabywania ziemi przez młodych rolników – zarówno tych chcących powiększyć gospodarstwo przed upływem 5 lat od jego objęcia, jak i tych, którzy potrzebują na ten cel kredytu.

 • Dotacje i dopłaty

  Podlaskie: Dotacje z UE na targowiska i poprawę jakości wody

  Dotacje z UE na budowę targowisk i inwestycje w poprawę jakości wody będą mogły w 2017 r. dostać podlaskie samorządy w ramach konkursów z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020. Pieniądze w tym programie w regionie się kończą.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dniBĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

aprilgarcia7059

카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라...