Na jutro zaplanowane są spotkania otwarte Kaczyńskiego z mieszkańcami Gostynina (woj. mazowieckie), Radziejowa i Mogilna (woj. kujawsko-pomorskie). Tak jak w poprzednich latach przez następne miesiące, głównie w weekendy, politycy PiS i szef partii odwiedzą wyborców we wszystkich województwach.

- Będziemy docierać do powiatów, miejsc gdzie politycy rzadko docierają. Będziemy przedstawiać nasz program, propozycje, diagnozę. Kaczyńskiemu będzie towarzyszyć kilku polityków PiS: wiceprezes PiS Beata Szydło, Joachim Brudziński i ja. To jest początek objazdu po Polsce - powiedział szef klubu PiS Mariusz Błaszczak.

- Tutaj o żadnej nowej ofensywie nie ma co mówić, objeżdżam większe miejscowości - stolice województw, także stolice dawnych województw. Teraz być może częściej będę w miastach powiatowych. Dlatego że trzeba bywać wszędzie (...). To jest zwykła rutyna mojej działalności politycznej - mówił pod koniec lutego Kaczyński dziennikarzom.

Kaczyński i politycy PiS będą mówili o ciężkiej sytuacji na wsi. Będą m.in. krytykować wynegocjowany przez rząd budżet UE na lata 2014-20. Ich zdaniem o 7 mld euro zmniejszono, w porównaniu z poprzednimi latami, środki dla naszego kraju w ramach Wspólnej Polityki Rolnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!