PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

Przyszłoroczny zwrot akcyzy nie będzie większy

Przyszłoroczny zwrot akcyzy nie będzie większy

Jak zapowiedział minister Stanisław Kalemba podczas rozpatrywania w Sejmie informacji Rady Ministrów w sprawie sytuacji ekonomicznej w polskim rolnictwie w latach 2005–2013, na przyszły rok planuje się podobny zwrot akcyzy jak tegoroczny.- Jak wygląda akcyza, jeżeli chodzi o paliwo? Przewidujemy na przyszły rok dotację z budżetu na ten cel w wysokości ok. 750 mln zł – mówił minister.

To kwota zbliżona do zagwarantowanej w tegorocznym budżecie. Zdaniem ministra nie odbiega od zwrotu w innych państwach unijnych.

 - Jak to wygląda na tle innych państw Unii Europejskiej? Wygląda to średnio. Bogatsze państwa też często nie dopłacają więcej. Mamy taką analizę i przedstawimy ją, kiedy będzie trzeba – zapowiedział Kalemba.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (3)

 • Nienawidzący żydów!!! 2013-09-18 06:47:40
  Skąd on się wziął? do szpitala psychiatrycznego wysłać jak najszybciej !!!
 • s 2013-09-17 19:05:30
  to nie zboczenie, tylko złodziejstwo w majestacie prawa. Gdybyś wziął pieniądze za niewykonane czynności (n.p. sprzątanie na budowie metra) to by cię sądzono jako złodzieja. Państwo zdziera od rolnika opłatę za jazdę po drodze-choć ten po niej nie jezdzi i jest OK.
 • ranczer 2013-09-17 17:46:40
  Panie ministrze,proszę nie zapomnieć o analizie podatku drogowego(od jazdy po szosach)ukrytego w ON, a rolnicy polscy płacą ten podatek podczas prac polowych i proszę wyjaśnić to zboczenie.
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.166.212.152
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!