Czytelnik portalu farmer.pl poinformował nas, że zadzwonił do ministerstwa, a stamtąd skierowano go do sekretariatu prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Sprawdziliśmy i potwierdzamy, że tak jest.

Zadzwoniliśmy pod numer telefonu (22) 623 10 00. To numer na centralę Ministerstwa Rolnictwa. Pani obsługująca centralę mówi, że: MRiRW nie udziela informacji o dopłatach bezpośrednich. Proszę zadzwonić do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - informuje.

Podaje numer telefonu do sekretariatu prezesa ARiMR - (22) 318 40 01, na koniec wspominając - niech się Pan Prezes tłumaczy.

Wykonaliśmy następny krok, zadzwoniliśmy pod podany numer telefonu, uzyskany na centrali Ministerstwa Rolnictwa, i faktycznie zgłasza się sekretariat prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Pani w sekretariacie prezesa ARiMR wyznaje, że nie słyszała o takich ustaleniach, żeby z centrali resortu rolnictwa odsyłano wprost do sekretariatu Agencji.

Poinformowała nas jednak, że udzielaniem szczegółowych informacji zajmuje się Departament ds. Dopłat Bezpośrednich.

Na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa trudno znaleźć telefon do sekretariatu jej prezesa. Widoczny jest natomiast telefon infolinii Agencji, czyli 800 38 00 84.

Infolinia ARiMR jednak nie udziela informacji o terminie wypłaty. Odsyła do Departamentu Finansowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

I tak koło się zamyka.

Podobał się artykuł? Podziel się!