PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Unia Europejska

  Dania: Rekordowy eksport rolno-spożywczy

  Według mediów, duński eksport rolno-spożywczy w 2016 r. mimo niskich cen na najważniejszych rynkach był rekordowy i wyniósł w przeliczeniu 15,1 mld euro.

 • Analizy i komentarze

  Kowalski: Proces globalizacji zmienia polskie rolnictwo

  Globalizacja zmienia polskie rolnictwo, jest ono coraz bardziej zależne od konkurencji międzynarodowej, a więc musi być coraz bardziej efektywne powiedział w wywiadzie dla PAP dyrektor Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej...

 • Maszyny rolnicze

  Pierwsze opinie o portalu ogłoszeń ARiMR

  Zdaniem dealerów maszyn rolniczych, w ogłoszeniach na portalu ARiMR trudno zdefiniować jakość sprzętu rolniczego, nie da się wybrać konkretnej marki czy najbliższego miejsca sprzedaży. Sprzedaż szybko nie wzrośnie.

 • Finanse i prawo

  Co może Elewarr?

  Już wkrótce pytanie o rolę spółki, która z założenia ma stabilizować rynek i przechowywać zapasy zboża, stanie się znów bardzo aktualne.

 • Drób i jaja

  Branża drobiarska: musimy uporać się z ptasią grypą

  Branża drobiarska musi szybko uporać się z ptasią grypą, by wznowić eksport drobiu do krajów pozaunijnych - powiedział dyrektor Krajowej Rady Drobiarstwa Łukasz Dominiak. Szczególnie ważne jest odzyskanie rynków w Chinach, RPA, Tajwanie i...

 • Analizy i komentarze

  Copa-Cogeca o przyszłości WPR

  Copa i Cogeca poinformowały ministrów rolnictwa UE o potrzebie utrzymania silnej, wspólnej i odpowiednio finansowanej WPR w przyszłości

 • Bydło i mleko

  Kolejny spadek cen produktów mlecznych

  Niepokojące informacje docierają do nas z międzynarodowego rynku produktów mleczarskich. Podczas odbywającej się wczoraj (7 III 2017 r.) aukcji Global Dairy Trade, zanotowano znaczne spadki wartości przetworów z mleka.

BAZA WIEDZY

Rolnictwo kanadyjskie

Wysoko uprzemysłowione i skoncentrowane kanadyjskie rolnictwo może być wyzwaniem dla europejskich konkurentów. Ten jeden z największych światowych producentów żywności dopuszcza niedozwolone w Europie hormony wzrostu i nie boi się GMO.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dniBĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Ja tam celuje w obsadę 25-30 roslin, całkiem inaczej to wygląda niż 50

lokizom

U mnie na metrze były setki jeśli nie tysiące fiolkow i wszystkie wycial