PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Analizy i komentarze

  Inteligentne wioski w UE

  Podczas wydarzenia dotyczącego „inteligentnych wiosek” Copa i Cogeca podkreślili, że rolnicy i spółdzielnie rolne są głównymi elementami napędzającymi obszary wiejskie.

 • Przepisy i regulacje

  Czy spółdzielnia to socjalizm?

  Okazuje się, że niekoniecznie. Na Zachodzie Europy w spółdzielniach zrzeszeni są prawie wszyscy rolnicy. Niektórzy należą do kilku jednocześnie. Czy podobnie może być w Polsce?

 • Finanse i prawo

  Jeśli nie PiS, to kto?

  - Dla tego rządu nie ma dziś dobrej alternatywy – mówiła w Sejmie podczas dyskusji nad wotum nieufności dla rządu poseł Anna Maria Siarkowska w imieniu Koła Poselskiego Republikanie. A czy jest alternatywa dla polityki rolnej prowadzonej...

 • Unia Europejska

  Porozumienie o handlu produktami rolnymi UE- Norwegia

  Unia Europejska i Norwegia osiągnęły porozumienie, które ułatwi dwustronny handel produktami rolnymi i pozwoli eksporterom UE na wzmocnienie ich pozycji na ósmym co do wielkości rynku wywozu produktów rolnych.

BAZA WIEDZY

Rolnictwo kanadyjskie

Wysoko uprzemysłowione i skoncentrowane kanadyjskie rolnictwo może być wyzwaniem dla europejskich konkurentów. Ten jeden z największych światowych producentów żywności dopuszcza niedozwolone w Europie hormony wzrostu i nie boi się GMO.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dniBĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mieto35

Tylko mam nadzieje że więcej nie będzie , jutro jak nie będzie padało to zrobię zdjęcie bo nie wziąłem dzisiaj telefonu ze sobą .

Marecki

Zimno robi swoje niestety. Cienka ta wiosna we wszystkim... Mogłaby chociaż stonka zdechnąć w tym zimnie.