PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Kredyty i ubezpieczenia

  KRUS: Nowe kwoty przychodów od 1 czerwca

  Według Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, od 1 czerwca 2017 r. zmieniły się kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych.

 • Kredyty i ubezpieczenia

  Wypadek w lesie a odszkodowanie z tytułu OC?

  Czy zakład ubezpieczeń wypłaci odszkodowanie za wypadek, do którego doszło podczas pracy związanej z wycinką drzew, następstwem której była szkoda osobowa na pomocniku rolnika?

 • Finanse i prawo

  Chybiony program pomocy dla zadłużonych

  Tylko osiem odmów odnotowały banki przyznające kredyty na spłatę zobowiązań cywilnoprawnych. Wielu rolników rezygnowało jednak ze złożenia wniosku, także dlatego, że oferowany kredyt nie był tak dobry, jak inne – przyznaje...

 • Finanse i prawo

  Były straty, będzie pomoc

  Wycena strat i dopiero wtedy pomoc ze strony rządu – taką kolejność działań zapowiada wiceminister rolnictwa Rafał Romanowski po wiosennych przymrozkach.

 • Przepisy i regulacje

  Kiedy i jaka pomoc będzie po przymrozkach?

  Trwa szacowanie strat wywołanych wiosennymi przymrozkami – obecnie oszacowano je na ponad 12 mln zł. Po zakończeniu szacowania i określeniu zakresu potrzebnego wsparcia, pomoc zostanie udzielona w zależności od uprawy i regionu.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dniBĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Plon jest ale ja wolę stojący rzepak taki mocno ugięty a właściwie to pofalowany  Jak to kiedyś mawiali że kurze jajo nie spadnie...

Pałuczanin81

U mnie Toledo-bez T2 i T3 i nic go się nie ima,tylko ślimaczek pożarł W tym sezonie dodatkowo Kasyno z Top-farmsu