Klientom gwarantuje stałe oprocentowanie lokaty oraz możliwość wycofania środków bez utraty odsetek. Z promocji mogą skorzystać rolnicy, którzy otrzymali za 2016 rok dopłaty bezpośrednie, ONW oraz płatności rolno-środowiskowe. Bank wymaga udokumentowania dopłat i jednocześnie akceptuje środki, które ARiMR przekazała rolnikom na konta w innych bankach.

Oprocentowanie AGRO lokat wzrasta w czasie trwania depozytu nawet do 2,75 proc.. Oprocentowanie rzeczywiste jest równe oprocentowaniu z ostatniego miesiąca trwania lokaty. Jeśli klient utrzyma depozyt przez 12 miesięcy, to otrzyma za cały rok najwyższą stawkę oprocentowania, tj. 2,75 proc., a np. w przypadku 10 miesięcy – 2,5 proc.

Ten rodzaj lokaty jest korzystniejszy w stosunku do tzw. lokat progresywnych, których oprocentowanie również wzrasta w czasie trwania depozytu ale naliczane jest tylko za dany miesiąc, a nie za cały okres utrzymania depozytu. Jednocześnie lokaty dynamiczne pozwalają na wcześniejszą wypłatę środków bez utraty odsetek, co nie jest możliwe w przypadku standardowej lokaty terminowej.

Promocja trwa od grudnia 2016 roku do odwołania i mogą skorzystać z niej rolnicy, którzy mają lub otworzą konto AGRICOLE lub jeden z pakietów Konta Biznes w banku Credit Agricole. Maksymalna kwota lokat w przypadku jednego klienta to 250 tys. zł i nie więcej niż kwota otrzymanych dopłat za 2016 rok

Podobał się artykuł? Podziel się!