Bank Credit Agricole oferuje rolnikom kompleksową ofertę, która obejmuje praktycznie wszystkie produkty - od konta Agricole dla rolników, osobistego i firmowego, poprzez kredyty inwestycyjne na zakup maszyn rolniczych, gruntów rolnych czy gospodarstwa rolnego, pożyczkę AGRO i kredyt obrotowy na sfinansowanie bieżącej działalności, po oszczędności.

Cieszę się, że możemy zaproponować naszym klientom produkty ubezpieczeniowe. Nie sposób wyobrazić sobie prowadzenie gospodarstwa bez dobrego zabezpieczenia się przed nieprzewidzianymi zdarzeniami. A jak już znajdziemy się w trudnej sytuacji, to potrzebujemy partnera, na którego możemy liczyć. Dlatego my do współpracy zaprosiliśmy Concordię. Jestem przekonany, że ich doświadczenie zagwarantuje naszym klientom fachowe wsparcie – mówi Arkadiusz Krygier, Dyrektor Departamentu Agrobiznesu w banku Credit Agricole.

Już w lipcu rolnicy będą mogli skorzystać z sześciu pakietów ubezpieczeń przygotowanych wspólnie z Concordią, tj.: Concordia AGRO, AGRO Ekspert, Uprawy, Concordia Firma, Ochrona Prawna oraz ubezpieczenia na życie kredytobiorców. Pierwsze 5 to tzw. ubezpieczenia stand-alone, które nie są ściśle powiązane produktami bankowymi, ale mogą być przedmiotem cesji. W każdym pakiecie rolnik może wybrać interesujący go wariant o węższym lub szerszym zakresie ubezpieczenia i zabezpieczyć w zasadzie każdą sferę prowadzonego gospodarstwa. Rozpoczynając od OC - z tytułu posiadania gospodarstwa, budynków rolnych od ognia, środków trwałych i wyposażenia, poprzez – ubezpieczenie maszyn rolniczych zabezpieczenia kredytu, na uprawach kończąc. Wśród nowych propozycji znajduje się też usługa porady prawnej oraz specjalne ubezpieczenie dla osób prowadzących małą lub średnią firmę usługową, produkcyjną czy handlową.

Na polskim rynku Concordia Ubezpieczenia, od blisko 20 lat, buduje kompetencje w zakresie kompleksowej ochrony gospodarstw rolnych, oferując specjalistyczne pakiety ubezpieczeń dla rolników. Towarzystwo to zapewnia również korzystne i pełne zabezpieczenie życia oraz zdrowia. Klientem docelowym Concordii są rolnicy, ale również mieszkańcy małych i średnich miejscowości, których pragnie otaczać jeszcze pełniejszą ochroną.