PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Na Agrotechu kupisz ziemię bez prowizji

Na Agrotechu kupisz ziemię bez prowizji Targi Agrotech w 2016 r., Kielce. Fot. organizatora

Podczas rozpoczynających się jutro targach Agrotech w Kielcach rolnicy zainteresowani zakupem ziemi będą mogli skorzystać z pożyczki bez prowizji, którą specjalnie na okres targów przygotował bank BZ WBKZdaniem przedstawicieli BZ WBK, coraz więcej rolników jest zainteresowanych ofertą finansowania zakupu gruntów, zwłaszcza na Dolnym Śląsku, w Wielkopolsce i na Lubelszczyźnie.  Dlatego bank chce wyjść „frontem do klienta”. - Ze względu na rosnące zainteresowanie ofertą finansowania gruntów rolnych zdecydowaliśmy się uruchomić podczas tegorocznej edycji targów Agrotech dla rolników w całym kraju promocyjną ofertę pożyczki na zakup gruntów – mówi Michał Kamiński, menedżer rynku rolnego w BZ WBK Leasing. W ramach promocji rolnicy nie zapłacą prowizji za zawarcie umowy Pożyczki na zakup gruntów. 

Warunkiem skorzystania z promocji jest jednak refleks, którym trzeba się wykazać, żeby zdążyć złożyć u doradców banku wniosku o udzielenie pożyczki na sfinansowanie gruntu rolnego dokładnie w dniach trwania targów, od 17 do 19 marca oraz zawrzeć umowę pożyczki na zakup gruntów rolnych do końca czerwca.   

Bank niemal nie wymaga wkładu własnego, do wzięcia pożyczki wystarczy wkład w wysokości już od 1 proc. pożyczki, okres finansowania może wynosić nawet 30 lat. Według przedstawicieli banku, oferta pozwala na elastyczność w dostosowaniu harmonogramu spłaty do sezonowości produkcji rolnej oraz uwzględnia karencję w spłacie kapitału.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.158.194.80
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!