PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

W Nowy Rok podpalił rolnikowi stodołę

W Nowy Rok podpalił rolnikowi stodołę foto: Policja

Policja zatrzymała mężczyznę, odpowiedzialnego za podpalenie stodoły w gminie Trawniki, w powiecie świdnickim (woj. lubelskie). Pożar spowodował straty szacowane na ponad 100 tys. zł.Podpalacz to 59-letni mieszkaniec gminy Trawniki, który działał w warunkach recydywy. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty zniszczenia mienia. Do pożaru doszło w sylwestrową noc, ogień zauważono nad ranem. Szalejący żywioł strawił doszczętnie nie tylko drewniany budynek, ale również płody rolne, sprzęt i maszyny rolnicze, które wewnątrz się znajdowały.

Strażacy ustalili, że ogień został celowo podłożony. Policjanci szybko wytypowali sprawcę, który dokonywał już podobnych czynów w przeszłości. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze znaleźli elektronarzędzia skradzione w jednym z okolicznych gospodarstw. Sprzęt wrócił już do właściciela. 59-letniemu recydywiście grozi kara 7,5 lat więzienia.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (2)

  • Ja 2018-01-08 16:07:04
    To się w Polszcze nie uda. Dostanie jakiś wyrok w zawiasach, posprząta za darmo chodniki przez miesiąc i już. Poszkodowany niech się sam martwi o siebie.
  • kosa 2018-01-08 11:09:20
    Odbudować budynek i kupić maszyny na koszt tego podpalacza i niech do śmierci pracuje
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 23.20.7.34
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!