PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

jestem hodowcą kaczek ,ale często biorę udział w podskubie gęsi zwłaszcza nieśnych ,i nie wiem czy ktoś zdaje sobie sprawę ile kosztuje taka gęś . jeśli zostanie zadarta lub w jaki kolwiek inny sposób uszkodzona przynosi to wielką szkodę hodowcy .więc każdy taki podskub jest prowadzony w takich warunkach by uniknąć strat

doti, 2014-04-02 11:13:29

Jak wielka jest hipokryzja rządzących .Skubnięcie piór gęsi które i tak same naturalnie wypadną ,uważają za przestępstwo .Jednocześnie aborcję dziecka w łonie matki i eutanazję próbują uznawać za postęp cywilizacji.

zwykły człowiek, 2013-08-15 21:34:53

chodzi o to, zeby nie meczyc zwierzat, ludzie!
jezeli dane podskubiwanie nie sprawia bolu ptakom to co innego, ale czytalam, ze czesto tak sie dzieje: pracownicy lamia zwierzetom skrzydla, wyrywaja skore, wyrywaja za duzo pior, albo takie, ktore nie powinny byc jeszcze wyrwane - a to wszystko bo chodzi o szybkosc i pieniadze, to straszne! wszystko zalezy od tego w jaki sposob podchodzi sie do zwierzat, czy ma sie wrazliwosc na cierpienie, czy nie
i dotyczy to ogolnie chowu zwierzat. tak dla humanitarnej chodowli, nie dla okrucienstwa i bylejakosci! konsumenci beda coraz bardziej zwracas uwage , na warunki zycia zwierzat, a nie na niska cena za cene cierpienia!

bizneswoman, 2011-09-13 23:25:41

Masz rację. Kiedy polscy urzędnicy utrzymywani za nasze pieniądze zaczną chronić nasz rynek?

jkk, 2011-02-08 10:22:31

WitaM!!
Skoro w Polsce obowiązuje zakaz tuczenia gęsi na stłuszczone wątroby od 1996 roku to natychmiast żądam wycofania z handlu pasztetu strasburskiego produkowanego z tych wątrób przez Francję.
Zysk Francji ponad wszelkie zakazy ustawowe!!! Tak samo będzie z piórami,zakazy tylko dla Polaków na naszą własną prośbę...czy w sklepach nie będzie wyrobów z pierza z importu? Czy na taką politykę samounicestwienia musimy się zgadzać Panie Ministrze Siwiec?
Polscy hodowcy gęsi otwórzcie szeroko oczy i powiedzcie zdecydowanie nie urzędnikom z KRD Podskub gęsi należy uznać za nasze dobro narodowe skoro gęsi były już podskubywane przez nasze prababki a pierze jest naszym hitem eksportowym w Japonii,
Zacznijmy w końcu myśleć za siebie,myślenie nie boli,pomyślmy o przyszłości i produkcji naszej rodzimej gęsi wpisanej w krajobraz polskiej wsi od wieków.
Pozdrawiam!!!

miłośnik gęsi i pierza, 2011-02-07 23:15:02BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

przem

NIE znam

men2face

Zna ktos?http://www.solmag-agro.pl/ Opinie?