PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Przecież rolnictwo w Polsce to archaizm.Zniszczyć,stłamsić,zdeptać - puścić ludzi z torbami.
Jeszcze miesiąc temu świnie w skupie po 5,80 a dziś (o zgrozo!) 4,80.
Jak planować, inwestować i brać kredyty,kiedy później nie da się ich spłacić przez taką właśnie politykę przeciwko rolnikom.
Nie mają rolnicy przywódcy,który by walczył o nasze sprawy............
Koniec rolnictwa - koniec Polski !!!
Kosy na sztorc i na Wiejską.
Szkoda tylko ,że zamachowiec nie zrealizował swoich planów,byłoby po sprawie hehehehe.

jaremka, 2012-12-10 17:25:39

MINISTERSTWO ROLNICTWA i podległe ANR i ARIMR to pasożyty, które nic nie robią a wysysają ten kraj. Popatrzcie na pensje prezesów, dyrektorów. ONI NAWET NIE WERYFIKUJĄ ZGŁASZANYCH DZIAŁEK NALEŻĄCYCH DO ANR PRZEZ TYCH ZGŁASZANYCH DO DOPŁAT PRZEZ "ROLNIKÓW" WYŁUDZACZY, KTÓRZY BEZPRAWNIE OD LAT POMNAŻAJĄ ZA WIEDZĄ I PRZYZWOLENIEM FORTUNY. TO WIELKA PATOLOGIA. OSZUSTWO DWUDZIESTOLECIA! MIMO, ŻE SĄ TO PRZESTĘPSTWA ŚCIGANE Z URZĘDU ART. 297 KK, KTÓRE PRZEDAWNIAJĄ SIĘ PO 10 LATACH, URZĘDNICY NAGMINNIE NIE DOPEŁNIAJĄ SWOICH OBOWIĄZKÓW. POLSKA TO MAFIJNE PAŃSTWO. OPARTE NA KORUPCJI, OSZUSTWIE I KOLESIOSTWIE! TUTAJ NIE MA ŻADNYCH STANDARDÓW. AFRYKA I AZJA W JEDNYM! RZYGAĆ MI SIĘ CHCE GDY POLITYCY MÓWIĄ, ŻE SĄ UCZCIWI i DBAJA O NASZE INTERESY! NIBY PARTIA CHŁOPSKA, A TAK NAPRAWDĘ DZIAŁA NA SZKODĘ CHŁOPÓW. IM SIĘ WYDAJE , ŻE WCIĄŻ MAMY PRL, DLATEGO JEST TAK ŹLE.........

chłop małorolny, 2012-07-04 17:29:13

W tym kraju prawie wszystko funkcjonuje na zasadzie "wolność Tomku w swoim domku" , same niezależne struktury a jedyny łącznik to kasa z budżetu i tu nie występują waśnie partyjne. Konkluzja z nocnych spotkań pomiędzy "Panem - Wójtem - Plebanem".

nedpolams@op.pl, 2012-06-03 13:03:03

TE państwo marnuje s ogromna kasę. ANRi ARIMR oraz GUS nie mają wspólnych baz. To jest taki pic na wodę....

aha, 2012-06-02 22:05:16

Ogólna pow.użytków rolnych wg.GUS cudownie się pomnożyła,gdyż pytano wszystkich "producentów rolnych" i "posiadaczy gruntów" o powierzchnię uprawy.Ja np. jako producent podałem jak chciał rachmistrz całą powierzchnię gruntów ornych,a na 20% powierzchni nie biorę dopłat gdyż obrabiam te grunty "posiadaczom"a dopłata stanowi czynsz dzierżawny którą sobie "posiadacz"bierze.Więc wg.danych GUS mamy ogromnie zawyżoną powierzchnię użytków,wystarczy porównać obie powierzchnie tą z ARiMR i GUS i zobaczymy ile pieniędzy idzie na wsparcie produkcji rolnej a ile ucieka marnuje się na "wsparcie" posiadaczy gruntów.

gruber, 2011-12-27 11:27:01

Dyskusja statystyków w "Dzienniku" jest cenzurowana, dlatego statystycy, którzy domyślają się, o co chodzi nie mają możliwości podzielenia się swoimi uwagami z opinią publiczną. Dyskusja tak jest moderowana, żeby wyglądało, że statystycy są głupi i kłócą się tylko o pieniądze. Ale jak ktoś zechce prześledzić ich dyskusję, to może ciekawe rzeczy tam znaleźć - w tym celowo wytwarzanym chaosie.

Statystyk, 2011-02-13 23:07:11

Dziękuję Redakcji Farmera za zaiteresowanie przepiegiem spisu rolnego PSR 2010 w GUS. Wyniki kontroli z Kancelarii Premiera są porażające zwłaszcza, ze statystycy "biją się" opieniądze dla urzędników prowadzących spis podczas gdy strona merytotyczna spisu została całkowicie pominięta. Zapłacą za to rolnicy, chyba że się w to włączy Minister Rolnictwa, bo dla niego i Unii Uuropejskiej ten spis. Co na to Departament Rolnictwa w GUS, może wreszcie się odezwie? Zaineresowanych odsyłam na stronę Deiennik.pl gdzie właśnie od wielu dni trwa ta kuriozalna dyskusja o pieniądze dla statystyków a nie wokół istoty spisu rolngo.

Zapraszam srodowisko rolnicze do dyskusji

zaniepokojony, 2011-02-13 22:41:58

Rolniku a co konkretnie masz na myśli????

Krzysiu Jeżyna ze Szczecina , 2011-02-10 23:22:09

bzdety

rolnik, 2011-02-10 20:31:37BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Tam był wogole mróz?

arszczecin

2 godziny temu, miwigos napisał:   PZU na początku kwietnia bedzie robiło zdjęcia lotnicze,na tej podstawie...