PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

według was najlepiej zabrać dopłaty to zmniejszą się koszty produkcji-tak bo nie będzie tych kosztów wcale bo nikt nie kupi nic bo i za co, wyjdzie taki ciemny polaczek i będzie pi....ił że dopłaty ma za wysokie możecie oddać je karitasowi i tak mamy połowe co niemcy,ciemna maso prosze nie zabierać głosu.

rolnik, 2011-02-27 13:01:46

Kolega tutaj ma rację większe dopłaty doprowadzą do większych kosztów produkcji. Każdy żeruje na tym jak tu "ogolić" rolnika. Każdy rolnik mógłby zrezygnować z dopłat w imię rzetelnych cen oraz kosztów produkcji. Rynek płodów rolnych wariuje wystarczy rzucić hasło Ameryka zebrał mniej kukurydzy już następuje "czarny piątek" ropa w górę, cena surowca w górę a kto na tym korzysta ?? - właście producenci środków producji.
Równe dopłaty nie oznaczają sprawiedliwych. Należy uspokoić rynek, świat sam sobie szkodzi.

Marcin, 2011-02-26 19:00:14

Ja uważam, że to dobrze, że wysokość dopłat nie wzrośnie. Zwiększenie dopłat równa się zwiększeniem cen środków produkcji. Każdy to widzi, każdy to wie, a rolnik to czuje.

Pomorskie, 2011-02-25 19:01:29BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

emem

Ciągnik Rolniczy Branson 3625CX Rok produkcji 2015r Ciągnik NOWY z gwarancją 12m-cy W pełni zsynchronizowana przekładnia 12x12 zapewnia szybką...

emem

Do końca miesiąca promocyjna cena : 75 000 zł netto

witch5

Miotła 100% reszta poprawka wiosną chyba że w mixie z DFF I Glinem ale siejesz buraki to nie wiem . Jak planujesz poprawkę to taniej Expert albo...