PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Jak się ma do tego służba cywilna. Urzędnik powinien być apolityczny. Więc dlaczego stanowiska są na szczeblu wojewódzkim są obstawiane. Czy do nowej inspekcji wejdzie kadra merytorycznie przygotowana.

NIEZNAJOMA, 2012-10-26 11:42:32

@ Paweł, urzędnicy w inspekcjach na szczeblu wojewódzkim są tak obstawieni że żadne cięcia w zatrudnieniu nie są im straszne.

wp, 2011-04-23 14:52:37

Wspaniałomyślnie, mięso będzie badał specjalista od buraków a zwalczał choroby zakaźne inspektor od niewłaściwych czcionek na etykietach. Jedyną słuszną drogą jest wyłączenie struktur IW spod Ministerstwa Rolnictwa (konflikt interesów) i włączenie chociażby pod MSWiA a IJHARS i Nasiennictwo i tak już są na wykończeniu, więc chyba faktycznie chodzi tylko o stołki - jak zwykle

janusz, 2011-04-22 20:48:31

Jeśli jesteś expertem to wiesz że zlikwidowanie kilku instytucji a powołanie jednej będzie skutkować zmniejszeniem zatrudnienia.Może to dla Ciebie za trudne do zrozumienia ale nie nazywaj się expertem!

Paweł, 2011-04-22 20:33:49

...kolejna próba rozdania nowych stołków swoim PSL-owskim pociotkom, nie mająca nic wspólnego z kompetencjami i rzetelną wiedzą, nowy twór może jedynie zaszkodzić polskiej produkcji żywności czyniąc ją mało wiarygodną!!

expert, 2011-04-22 17:31:25BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Niechcacy wprowadziłem w błąd nie miało być w % tylko o jeden rząd wielkości mniej czyli promil

Marecki

I dlatego będziemy siać go w terminie, jaki ustawa przewiduje ;)  Nie wiem jak, ale stanę na głowie, żeby go dotrzymać. Dwa tygodnie to...