PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Tak jest w stenogramie - dwa razy powtórzone. Może się przejęzyczyłeś? A Witold z pewnością był bardziej męski od Witosa. I od Pawlaka też :)))))))))

Jaś, 2011-07-04 12:20:13

ja mówiłem WITOS a nie witold zle ktoś zapisał :))))

Robert t, 2011-07-03 23:39:31

Sprawy tak się mają że wspomniane dopłaty będą wprowadzone po 2013 więc jest to po zakazie zakupu gruntów przez obcokrajowców więc taki np.Niemiec kupując pole w Polsce złoży tylko jeden wniosek na grunty posiadane we własnym kraju i w Polsce i z automatu nikt nie będzie różnicował dopłat na jednym wniosku tak i ja kupię w Niemczech 1 hektar "nieużytków" złożę wniosek o nadanie numeru gospodarstwa i tam złoże wniosek razem z działkami posiadanymi w Polsce .Na cwaniaka znajdzie się drugi cwaniak .Jak wiemy od komunizmu jest krok do faszyzmu więc jak nazwać przyznawanie większej ilości dopłat tylko dla swoich obywateli jak nie faszyzmem .

wołek, 2011-07-01 18:48:04

a to ciekawe, tak może być, ARiMR prześle dokumenty do niemieckiej agencji płatniczej i oni ci wypłacą... ale obawiam się, że tyle samo, co byś dostał od naszej - polskiej ARiMR, prawa do gruntu są prawami i tego nie przeskoczysz, ale warto zapytać w ARiMR w jakimś biurze powiatowym, pomysł SUPER, sam na to nie wpadłem, mówię ci szczerze WOŁEK, ale wiem, że taki numer możesz zrobić w ramach wszystkich działań interwencyjnych, którymi zarządza Agencja Rynku Rolnego, tam jest dowolność wyboru!!!!!!!

przedsiębiorczy od zaraz, 2011-06-30 17:24:52

Wołek, masz moją zgodę. Pięknie to wymyśliłeś, napisz, jak się udało.

Jaś, 2011-06-30 14:44:29

Jak ma być nie po równo to lepiej niech nie będzie wcale .A jeśli wprowadzi się się zasadę że wszyscy są równi ale niektórzy są równiejsi to typowe przyznanie się że komunizm jest wiecznie żywy Orwell coś o tym wie .
Ja osobiście nie będę składał wniosku w polskiej ARiMR tylko w takim wypadku złoże w niemieckim odpowiedniku bo np. jeśli ktoś nie chce płacić wysokich podatków w Polsce to rejestruje firmę np. na Cyprze bo brak granic i nikt nie zażąda cła tak więc niech UE zdecyduje się albo na równe dotacje albo niech przywróci granice z cłem aby można było niwelować różnice w produkcie finalnym .
Co to za wolny rynek skoro są równi i równiejsi ?

wołek, 2011-06-29 22:16:06

A ceny żywności uwolnić. I pensje ludziom też. Ale byłaby draka!

Tadeusz, 2011-06-29 13:46:30

Jestem za zniesieniem dopłat w całej unii,
gdyż tylko wtedy wszyscy będą mieli równe
szanse.A agencje powinno się zlikwidować.

FX, 2011-06-29 13:18:00BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

sapek

... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola niż ja ale w gorszej klasie i odpuściłem... :)

Pałuczanin81

To zapraszam-jestem w środku Polski