PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

masz rację wołek, już mam dość tej propagandy sukcesu, ile to miliardów wypłacili, ile to dali itd, ludzie z miast się krzywią na rolników, ich pojęcie o systemie jest żadne, podam przykład mojego szwagra, który żyje w stolicy, co go spotkam to mówi, to samo: ale ci rolnicy to mają dobrze, że ja nie pomyślałem kilka lat temu i nie kupiłem z kilku hektarów..., i tak w kółko

rolniczka, 2011-07-08 14:47:18

Co tu gdybac czy euro bedzie po 4 zl. ,czy po 3 zl.Najlepiej niech zniosa te wyzebrane doplaty , a uczciwie zaplaca za zboze ,zywiec czy mleko.Napewno bedzie wiecej zadowolonych rolnikow anizeli obecnie!!!!!

Obserwator, 2011-07-08 11:57:13

Przy założeniu że € będzie po 4 zł to dopłata do pszenicy wyniesie (223x4=892) 892 zł jeśli € będzie 4,4 zł to dopłaty wyniosą 981 a jeśli € 3,6 zł to równe będzie 802 zł tak więc nawet w najlepszym przypadku otrzymamy mniej niż w poprzednim roku a co jeśli strefa euro dupnie i € nie przekroczy 3 zł ?
Wybory w Polsce odbędą się w październiku czyli po (30.IX) naliczeniu dopłat więc nikt do tego czasu nie pozna prawdziwego stanu finansów Polski dlatego też ogłosi się cuda i € nie ma szans pobić rekordów względem złotówki.
Reasumując wszystkie nawet skrajne przykłady rolnik nie ma szans otrzymać większych dopłat a nawet dopłaty będą mniejsze względem poprzedniego roku .

wołek, 2011-07-08 09:10:06BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Zawsze robiłem najpierw skracanie ,potem grzybówka ,ale pogoda nie pasi i trzeba tak,siarczan żelazo i cynk dam na II kolanko

lokizom

@miwigos Ja też aż tyle nie łączę. Grzybowke i skracanie robię osobno