PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

a i tak większość gospodarstw wielko obszarowych jest we władaniu firm z zachodu i to w pierwszej kolejności tam będą sprzedawać w razie draki do swoich i tak politycy typu sawicki i rostowski załatwili naszą ziemie ,sprzedać zamiast dzierżawić i czerpać zyski a gmo to już nie nasz problem

chłop, 2011-08-03 22:52:00

Teraz to my Polacy będziemy szukać żywności zagranicą bo naszą już pan spaprał w lipcu 2011 wpuszczając do Polski żywność genetycznie modyfikowaną.W Europie już 9 krajów wprowadziło zakazy na uprawy GMO chroniąc swoje społeczeństwa (Francja, Austria, Węgry, Włochy, Luksemburg, Grecja, Niemcy, Bułgaria oraz Szwajcaria).

Przerażająca jest niewiedza i dwulicowość Rządu RP, posłów z PO i PSL, którzy zupełnie zignorowali głos swoich wyborców, bowiem Polacy, podobnie jak mieszkańcy innych krajów Unii Europejskiej, nie chcą GMO.

iga, 2011-08-03 21:37:36

i naszych warzyw też nie będą kupować, po co, skoro są modyfikowane hiszpańskie

Marysia, 2011-08-03 17:34:09

ciekawe, jak długo. Może Pan pamięta, jak się sprzedawał orkisz parę lat temu, a jak się sprzedaje teraz? A nasz rzepak z 5% domieszką GMO? Nasz eksport nie będzie już taki świetny gdy się wszyscy dowiedzą że nasza ustawa o nasiennictwie doprowadzi do wprowadzenia GMO legalnie do Polski.
http://www.polska-wolna-od-gmo.org/

m., 2011-08-03 16:33:36BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Ja też aktualnie skracam wszystko co się da. Trochę już pierwsze kolanko uciekło, ale ciągle wiało dlatego mocny zabieg górna dawka Medax...