PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

do samozagłady zmierza ten swiat

ukasz, 2013-11-12 18:43:25

Bo jak kupisz prosto do chłopa a nie w sklepie to gdzie tu zarobek dla Państwa? toż to nie do pomyślenia... to jest myślozbrodnia! Przy kazdej czynności musi być urzednik ze stemplem i jeszcze podatek koniecznie odprowadzić!

mrówka123, 2013-11-12 18:43:17

Słusznie. Wciskają na siłę chemię,a ograniczają możliwości tradycyjnej wiejskiej żywności. Stemplowane jaja- najlepsze! Sery i masło od baby beee- najlepsze te z olejem z Biedronki. Mięso i kiełbasa od chłopa beee najlepsze z padłych sztuk wmieszane razem z proszkowym wypełniaczem. Dokąd ten świat zmierza... ?

cyrulik, 2013-11-12 17:29:57

Od lat ubój gospodarczy był tradycją polskiego rolnictwa, pospolicie nazywanym świniobiciem. Nie mieliśmy do czynienia z żadną kontrola badaniami i innymi złodziejskimi nadzorami i opłatami. Włosień (Trichinella spiralis) zabija gotowanie 60 min w 80 stopni i mrożenie przez 10 dni w tęperaturze -25 nikt nie informuje o tym tylko badać i płacić. Cała ameryka zjada tak przygotowana wieprzowinę Każdy człowiek decyduje sam co ma jeść, ludzie nie dajmy sobą manipulować przez bandę oszołomów , zjadać chemiczne ścierwo produkowane masowo i nadzorowane przez uprawnione służby weterynaryjne ! Niech sami to żrą , od rolnika wara !

eoe, 2012-12-08 18:36:59BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

takie tam w ogórdku stare, ale ciekawe  

Marecki

Dokładnie. Ciepło w buty im się robi i próbują straszeniem, albo zaproszeniem na członka. A ja już kiedyś mówiłem, że członka z...