PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Nie dziwię się, że komentatorzy nie mają pojęcia co to jest GMO, ale dziwię się rządzącym i Panu Sawickiemu, który podobno skończył studia rolnicze? Dzisiaj GMO jest powszechne w wielu dziedzinach życia, ratuje życie w wielu sytuacjach. GMO=postęp, którego nie da się zatrzymać idiotycznymi przepisami. Te przepisy będą działały tylko na szkodę polskiego rolnika! Komuś bardzo zależy na zatrzymaniu rozwoju polskiego rolnictwa? Nadmuchiwanie problemu i bzdurna propaganda temu właśnie służy! Dziwię się tylko stanowisku wielu polityków? Pytanie: czy są niedouczeni, czy przekupieni?

A.Krzak, 2014-03-06 09:36:08

minister w rządzie z większością w sejmie stwierdza, że nie mogą przegłosować prawa - panie minister dla kogo pan tam pracujes, bo nie dla polskiego rolnika. Gadać bzdury może byle który, a jak wprowadzicie gmo to pamiętaj Polska ci podziękuje, zwłaszcza rolnicy, bo z gmo to nie mamy żadnych szans, zresztą co za gospodarz który wiąże się w całkowitą zależność od jednej firmy, materiał gmo od początku do końca nie jest własnością rolnika tylko firmy. Panie Sawicki prawie cała Europa zakazała stosowania gmo, komu pan mylisz oczy?

gorol, 2011-09-06 13:37:59

w 2011 roku sprowadzimy do Polski 1,8 mln ton śruty sojowej, pytanie jest jedno, czym ją zastąpimy???? może strączkowymi, hahaha

rolnik, 2011-09-06 11:51:23

jeśli będzie GMO to nie będzie dożynek te GMO nie jest przyjazne dla człowieka i środowiska podkreślam wielkie farmy kupują tą paszę to stanowi zagrożenie dla społeczeństwa Polskiego Pan Sawicki tego nie rozumie,... rozumie tylko że interes sie kręci dla rządu.

robocik, 2011-09-06 05:41:21BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Ha ha poczułeś z bliska jak gówno śmierdzi  Gdzie elity polityczne mają wyborców    Do rady gminy czy...

arszczecin

TY dziadu ty, ty na mnie pisior mówisz a ja na pisiorów nawet nie głosowałem :P :P :P :P