PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

W temacie wypłat należności za skupiony towar należałoby żądać gwarancji rządowych.Dlaczego?To proste wyprodukowano wiele nieodpowiedzialnych przepisów ,dających samowolkę przedsiębiorstwom w tym możliwość ogłoszenia upadłości.W większości przypadków wiele firm wyspecjalizowało się w doprowadzaniu do upadłości swoich firm, uprzednio wyprowadzając pieniądze i co wartościowszy majątek. Następnie otwierają nowe firmy z nową nazwą lub członkiem rodziny i interes się kręci jak by nic się nie stało.Na takie postępowanie pozwala nasze prawo .Rząd umywa ręce a rolnik niech "wali łbem o ścianę" i tak stoi w hierarchii na pozycji przegranego.

hill, 2011-09-26 20:17:06

Od kiedy negocjuje się ze złodziejami i jeszcze bierze w tym udział pani WOJEWODA .jeżeli zakład kupił rzepak i wystawił fakturę z datą zapłaty to zobowiązał się do dokonania zapłaty. Bodaczów gra na czas i wciąga w swoją grę Urząd WOJEWÓDZKI ,LIR I MANIPULUJE ROLNIKAMI. Mam wrażenie że ROLNIKÓW W SPORZE Z BODACZOWEM REPREZENTUJĄ IDIOCI.

chłop z wołynia, 2011-09-25 22:31:29

co to za głupoty ktoś wypisuje?Skąd wiadomo ,że ten komu oddajemy towar zapłaci?Niedawno taki numer wykręcił młyn w Szczebrzeszynie ze skupem pszenicy,a tacy byli rzetelni.i nic tu nie da myślenie,i ta ironia mojego przedmówcy wcale nie na miejscu,takie sytuacje doprowadzają ludzi do dramatów i to nie jest smieszne

plantator rzepaku, 2011-09-24 17:29:37

Rolnicy, to nie święte krowy, tak jak my wszyscy muszą myśleć głowa, a nie nogami. Bodaczów był i pozostanie zbudowany na przewałach, dostawa rzepaku oznacza zgodę na uczestnictwo w zabawach o dużej dawce adrenaliny. I niech nie mieszają do tego Papieża, a nawet Waldka P. Uwierzyłeś- płacisz - błogosławieni, którzy nie uwierzyli i innym dostarczyli. I tyle, chłop(y)aki nie płaczą!!!!!!

Taxi-gsm, 2011-09-22 13:04:36

od dawna mam taką nadzieję, a jednak ciągle się znajdują :(

nadzieja matką, 2011-09-22 11:13:27

mam nadzieję, że nie znajdą się

rolnik, 2011-09-22 10:18:09

Znajdą się jeszcze idioci-masochiści, którzy zagłosują na ZSL/PSL?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Genowefa_Tokarska

WaldekPOdpalacz, 2011-09-21 20:36:32BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

barts

Czas wytoczyć ciężkie działa,  mieszanka fungi, regulatora, insektycydu, mikro, makro, amino  czy opryskiwacz to wytrzyma ?...

sapek

Pałuczanin, to chyba jest jakiś starszy typ sokółki bo ciągnik z 94 r. i kabina była w nim od nowości... :)