PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

W temacie wypłat należności za skupiony towar należałoby żądać gwarancji rządowych.Dlaczego?To proste wyprodukowano wiele nieodpowiedzialnych przepisów ,dających samowolkę przedsiębiorstwom w tym możliwość ogłoszenia upadłości.W większości przypadków wiele firm wyspecjalizowało się w doprowadzaniu do upadłości swoich firm, uprzednio wyprowadzając pieniądze i co wartościowszy majątek. Następnie otwierają nowe firmy z nową nazwą lub członkiem rodziny i interes się kręci jak by nic się nie stało.Na takie postępowanie pozwala nasze prawo .Rząd umywa ręce a rolnik niech "wali łbem o ścianę" i tak stoi w hierarchii na pozycji przegranego.

hill, 2011-09-26 20:17:06

Od kiedy negocjuje się ze złodziejami i jeszcze bierze w tym udział pani WOJEWODA .jeżeli zakład kupił rzepak i wystawił fakturę z datą zapłaty to zobowiązał się do dokonania zapłaty. Bodaczów gra na czas i wciąga w swoją grę Urząd WOJEWÓDZKI ,LIR I MANIPULUJE ROLNIKAMI. Mam wrażenie że ROLNIKÓW W SPORZE Z BODACZOWEM REPREZENTUJĄ IDIOCI.

chłop z wołynia, 2011-09-25 22:31:29

co to za głupoty ktoś wypisuje?Skąd wiadomo ,że ten komu oddajemy towar zapłaci?Niedawno taki numer wykręcił młyn w Szczebrzeszynie ze skupem pszenicy,a tacy byli rzetelni.i nic tu nie da myślenie,i ta ironia mojego przedmówcy wcale nie na miejscu,takie sytuacje doprowadzają ludzi do dramatów i to nie jest smieszne

plantator rzepaku, 2011-09-24 17:29:37

Rolnicy, to nie święte krowy, tak jak my wszyscy muszą myśleć głowa, a nie nogami. Bodaczów był i pozostanie zbudowany na przewałach, dostawa rzepaku oznacza zgodę na uczestnictwo w zabawach o dużej dawce adrenaliny. I niech nie mieszają do tego Papieża, a nawet Waldka P. Uwierzyłeś- płacisz - błogosławieni, którzy nie uwierzyli i innym dostarczyli. I tyle, chłop(y)aki nie płaczą!!!!!!

Taxi-gsm, 2011-09-22 13:04:36

od dawna mam taką nadzieję, a jednak ciągle się znajdują :(

nadzieja matką, 2011-09-22 11:13:27

mam nadzieję, że nie znajdą się

rolnik, 2011-09-22 10:18:09

Znajdą się jeszcze idioci-masochiści, którzy zagłosują na ZSL/PSL?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Genowefa_Tokarska

WaldekPOdpalacz, 2011-09-21 20:36:32BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA