PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Teraz pytanie ile dzierżawionych gospodarstw ma program unijny. Jeśli program skończy się gdy zagranica będzie mogła już kupować polskie areały, tylko spekulanci na tym zyskają.

Qbeł, 2011-09-22 10:16:08

Zgodnie z ustawą dzierżawca otrzyma propozycję - może się zgodzić i wykupić ziemię sam, albo ziemia pójdzie na sprzedaż w przetargu. Umowa dzierżawy zachowuje ważność, jak się nie zgodzi - tyle że będzie dzierżawił od kogo innego. Przeczytaj sam ustawę, zanim zaczniesz pyszczyć na PiS. Co ma piernik do wiatraka. Ale Ty coś słabo czytasz i piszesz, 'Polskie Państwa" w "Luxemburgie" nie podkopiesz, oj nie.:))))

Tadeusz, 2011-09-21 23:45:12

co to znacznie ', jeśli dzierżawcy się zgodzą i wszyscy będą zainteresowani'. Czy dzierzawcy mają jeszcze jakieś głos w tym? Jeśli tak, to Agencja nie będzie sprzedawać ani hectara. Jeśli nie, to każda dzierzawca zatrzyna sprawa cywilna Europejska w Luxemburgie przyciwko Polskie Państwa. Co jest wartość umowy z Polskiem rządem dzisaj? Papier toaletowy?
Witamy w Polsce, gdzie korupcja (=PiS) rządza!

Rolnik z Opolu, 2011-09-21 21:12:21BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

KrzysztofA36

Jeśli na terenie twojego gospodarstwa lub innego gospodarstwa rolniczego doszło do wypadku lub sam jesteś poszkodowanym w takim wypadku, to zgłoś...

ikcomas

Wiejska już na czerwono http://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/PDF/?uri=CELEX:32017D2267&from=PL a miasto Włodawa nadal...