PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

do arek: chłopie ich jest poprostu za mało, tych pracowników ofkorse.
u mnie w powiatowym, dziś, mamy luzik, mam kolegę w sąsiednim powiecie-powiat koszalin na paszporty bydlęce czeka tydzień dwa a nawet 3. . u nas paszporty są wydawane od ręki, dziewczyny uśmiechnięte,pomocne, kierownikiem jest facet do rany przyłóż, nie żaden gbur, uwaga jestem kierownikeim, mam władzę, tylko miły sympatyczny facet, który zawsze się przywita, spyta co słychać, i co najlepsze jest z PSL, jest to jedyna kompetentna osoba z psl w moim regionie.
do pracownik arimr : jaja będą jak was z arr połączą, kasa ta sama a roboty więcej

z tego co wiem to szeregowy pracownik anr zarabia tyle co kierownik powiatowy arimr.
z tego co mówią, co chwilę zmieniają się ich kompetencje, roboty dochodzi, a pracowników/kasy nie.

od razu mówię, nie pracuje w armi nie mam tam żony dziewczyny ani chłopaka, mam nad sobą wyrok/zwrot części onw- będzie bolało, nie mam zamiaru słodzić cukrzyć dla armiru. oceniam fakty w moim powiecie

arszczecin, 2012-04-04 00:06:17

Niestety praca Agencji przebiega karygodnie. Pomijam już sprawę informowania o "jak widnieje w pismach od Agencji, termin jest przesunięty z powodu zbyt dużej ilości wniosków", który to w moim przypadku jest już mi przesłany po raz drugi. Jeszcze żeby ktoś się tym przejmował i terminowo przesyłał kolejne powiadomienie. Drugi już raz jest po terminie jaki mi został podany, a ktoś zapomniał przesłać kolejnej informacji o nowym. Jeśli byłbym w trakcie inwestycji to takie zaniedbanie byłoby bardzo nie na miejscu. Ponadto po kilku telefonach do pracownika, który zajmuje się moim wnioskiem dostałem lakoniczne wyjaśnienie, że osoba weryfikująca pod względem ekonomicznym jest na urlopie - to na tej osobie się świat kończy, mają tylko jednego pracownika czy co? Poza tym pracownik doszukuje się co chwile to nowych kwestii, które jak to twierdzi nurtują go. Dzwoni do mnie i prosi nagle o wyjaśnienie po co potrzebny mi agregat prądotwórczy na fermie drobiu; żebym wyjaśnił i napisał oświadczenie, to zaś że w tabeli 5.1 plan rozwoju gospodarstwa (choć dokładnie widnieje możliwość wyboru jednostki miary budynku w metrach) trzeba zmienić na ilość stanowisk co w fermie drobiu nie ma przeliczenia, gdyż obowiązuje nas przelicznik kg/metr kwadratowy, więc czy ja hoduje kury do 2kg czy 2,2 to będę miał inną obsadę za każdym razem. PRACOWNIK tego nie rozumie, ilość stanowisk i już!! Pytam "czego nie metry kwadratowe skoro to najbardziej adekwatny parametr budynku" - odpowiedz "bo tak mi się wydaje będzie lepiej”. Ta Agencja to totalna kpina i oby ją rozwiązano jak tylko się skończą fundusze. Będąc tam osobiście widziałem tempo pracy tych ludzi, "KAWECZKA CIASTECZKO Koleżanko kolego??" i tak się kręcą.
Pozdrawiam i życzę szybkiego rozwiązania tego biurokratycznego śmiecia!!!

Arek, 2012-04-03 23:18:12

tak myślałem biurokracja zalewa agencję, wyrazy współczucia

stanisław, 2011-10-05 14:17:38

Jestem pracownikiem ARiMR i naprawdę pracujemy na pełnych obrotach na maksa. Jedyną przeszkodą coraz częściej się pojawiającą są coraz to nowe wytyczne z centrali. Ciągle chce nowe raporty i punkty, najważniejsze są dla centrali punkty, reszta nie jest ważna. Najlepsi pracownicy w nagrodę, że dużo wykonali limitów (podpisanych umów) przechodzą teraz kontrole, czy aby nie oszukują i znów trzeba zajmować się przygotowywaniem dokumentów do kontroli zamiast rozpatrywanie wniosków. To Wy, Rolnicy, dzięki wam mamy prace i dla was pracujemy, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Nam naprawdę zależy na terminowym rozpatrywaniu wniosków, (nie wypowiadam się za Centralę ARiMR)

Pracownik ARiMR, 2011-10-04 22:24:36

Nie tylko ARiMR lecz również Agencja Rynku Rolnego. Rolnicy którzy złożyli wnioski o dopłaty do użytego materiału siewnego otrzymują w ostatnim czasie pisma z lakoniczną informacja: wniosek zostanie rozpatrzony w późniejszym terminie. Według mnie to nie zaniedbania pracowników, lecz wykonywanie poleceń z Ministerstwa Finansów by wszelkie płatności możliwie jak najdłużej się da dpóźniać.

jfmat, 2011-10-04 19:54:32BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Też dziś lustracja w padającym śniegu- całe rzędy w zaniżeniu terenu(koleinach od siewu) zdechnięte wzdłuż-co za przyczyna?nadmiar...

jarki

Wcześniej dałeś 84 ? Ja bym teraz dołożył te 34 i liczył jako pierwszą dawkę     Sam podałem ciut więcej i to...