PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

GRUPA PASZOWA AGROHURT tel.kom. 502024085 Produkuje materiały sypkie w bele. Dobra solidna firma www.grupapaszowa.pl www.wyslodkiwbelach.pl

GOŚĆ, 2016-11-04 13:19:39

ma ktoś kontakt z firmo co by to zrobili mi w bele w Podlasiu

Marcin , 2016-08-18 15:46:30

witam jaki koszt jest zbelowania np 1 h kukurydzy w bele

daniel , 2015-01-04 12:43:37

8,5 tys l od krowy uzyskują niektórzy skarmiający kiszonkę z silosów ziemnych, przy silosach betonowych straty ograniczone są do minimum o ile wielkość silosu dostosowana jest do wielkości stada i odpowiednio szybko jest wybierany. Owijanie w baloty to najdroższa technologia z możliwych i nie ma sensu. Sam z cukrowni biorę wysłodki w wannie, bo licząc straty i tak wyjdzie taniej. Najwyżej jak coś zostanie, takie resztki, to kupuję w belach. Po uwolnieniu kwot jak cena mleka się urynkowi to zobaczymy ile to jest warte i gdzie jest ta opłacalność.

T.B., 2014-05-11 17:01:49

przede wszystkim do profesjonalisty (pseudo) tylko człowiek prymitywny nie słucha tego co mówią inni - warto znać wiele opinii aby móc sobie samemu przeanalizować, obliczyć i stwierdzić czy to opłacalne - a co do marudzenia i narzekania to i niemcy i inne nacje sa pod tym względem bardziej marudzące tylko trzeba zanć temat a nie klepać coś bez zrozumienia

yogi, 2014-05-11 12:44:54

Koszt opakowanie jest niewiele większy niż w pryzmie ale za to mamy kiszonkę najlepszej jakości bez żadnych mas.

Jest kupa publikacji na ten temat, wystarczy dobrze poszukać i poczytać.

Obecnie na świecie jest to najpopularniejsze rozwiązanie, bo pozwala zwiększyć mleczność krów kosztem mniejszego zużycia kiszonki (gdyż jest po prostu lepszej jakości niż z pryzmy).
To ze na początku trzeba ponieść koszty to zrozumiałe, jednak jak każda inwestycja zwróci się po pewnym, krótkim czasie.

Jednak, czasem wystarczy paru Polaczków z narodową skłonnością do narzekania by stwierdzić, że wszystko jest za drogie, bez sensu i za długo trwa. W taki oto sposób nasze rolnictwo klasyfikuje się gdzieś w tyle czołówki. Z takim myśleniem nic się nie osiąga.

Profesjonalista, 2013-06-07 15:12:45

Mam wrażenie ,że ten Pan nie potrafi liczyć tylko naiwnie nabiera się na nowinki mocno reklamowane. Jeżeli chodzi o wysłodki to jest to pomysł dla sprzedaży ich mniejszym odbiorcom.

Konsultant, 2011-12-29 10:14:01

W cukrowni w Glinojecku kupiłem wysłodki w belach. Koszt beli ok 100zł 1 t. z czego 50zł to usługa belowania. Bardzo dobry towar paszowy.

rolnik, 2011-12-02 19:00:26

mało wiarygodny artykuł reklamowy ;)

specjalista, 2011-11-21 00:51:26

podaj udział włókna paszy i stopień rozdrobnienia, (35 zł za blot), czekolade dzieciakowi kup a kiszoke w silos kładź }:)

Lewar, 2011-11-20 12:46:50

Dzieki za dobre checi, jak bedzie trzeba do sie dokopie do tego

henryk, 2011-11-10 09:38:07

Mogę podesłać gazetę

Rolnik z Wlkp, 2011-11-10 02:50:53

Na stronie Poradnika Rolniczego to można poznać tylko wyniki....LOTTO , cennik reklam i zasady prenumeraty.

bauer1970, 2011-11-09 19:25:01

o fajnie, a podeslesz linka?

henryk, 2011-11-09 11:35:04

Poradnik Rolniczy opisywał tę metodę i gospodarstwo Jagły już w tamtym roku. Artykuł trochę spóźniony bo zielone żniwa już dawno były

Rolnik z Wlkp, 2011-11-09 10:19:49



BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@bartspo Świętach nie rób jaj bo będzie nadprodukcja! Tylko TU Hondię tak siali w październiku więc dowcipy z życiem dużo...

Pałuczanin81

Pałuczanin to kitę od grypy majowej odwali prędzej