PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Panie Ministrze Butra Pan wie doskonale że to nie gra polityczna tylko płacz rolników na nieuczciwość jaka spotkała ze strony ARR .Jaka kontrola ,papier na którym wszystko można napisać ,pokażcie listę kto otrzymał pomoc wtedy wszyscy zrozumieją dlaczego tak bronicie tej sprawy .Wyślijcie niezależną kontrole w teren to zobaczycie jaka jest prawda ,popieram wpis rolnika Psl powinno bronić rolnika a nie karać .Ronicy oddadzą sprawę w ręce znanych kancelari prawniczych i znów będzie że to gra polityczna.Załtwcie tą sprawe z <<Honorem>>to nie będzie żadnej gry.

rolnik, 2011-11-18 13:30:02

W pełni popieram protest rolników większość z nas nie wiedziała że można się starać o odszkodowania w związku z bakterią E-koli. jesli chodzi o informację uzyskane z ARR były błędne i wprowadzały w błąd rolnika .Osobiście doznałam tego na własnej skórze.
Pan Adam Jarubas jako przedstawiciel rolników powinien przykładnie zająć się tą sprawą i spróbować pomóc pokrzywdzonym rolnikom , jeżeli sprawy wsi leżą mu na sercu . W końcu większość głosów PSL uzyskuje dzięki poparciu społeczności wiejskiej.Naprawdę radzę się zastanowić i uderzyć w pierś bo jak tak dalej pójdzie to PSL w przyszłości nie przekroczy progu wyborczego.Już w tych wyborach jest on zaskakująco niski.PSL jest partią typowo chłopską,także spróbujcie powalczyć o ich żądania.
Pozdrawiam

rolnik z powiatu buskiego.M , 2011-11-17 12:26:46BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Do mnie jeszcze nie dojechali,bo to już wielkopolska ,ale są juz blisko