PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

W biurze agencji ARiMR byśmy mieli sielankę, ciepło, kawka, papierki, komputer, miłe towarzystwo, 8h i do domu, a kaska na konto leci, na początku na dzień dobry minimum 1800zł i z każdym awansem do góry, urlopy itd. A tak co my wszyscy mamy, kontrole kontrole, kosmiczne wręcz koszty i po kolana w gównie, raz na plus raz na minus. Ta cała kasa co leci w te agencje, powinni ją otrzymać rolnicy. Dopłaty bezpośrednie wcale aż tak dużo nie kosztują budżetu UE, jak te wszystkie zbędne skorumpowane aż po uszy agencje: ARiMR, ARR, ANR!!! Dlaczego o tym się nie mówi?! Jeszcze Rudy chce ocenzurować internet (ACTA), aby uciszyć krzyki społeczeństwa! Nikt tego nie dostrzega?

leśny, 2012-01-23 18:26:38

Dopłaty powinny być zlikwidowane.

Kamila, 2012-01-22 20:29:25

Ta a wiecie kosztuje wyprodukowanie i obsluga swiniaka zanim stanie sie piekna blyszczaca szyneczka w sklepowej chlodni?tego sie nie mowi.

Eee, 2011-12-16 11:59:36

(...) o (...) trze ,jedna pani w UG, by to załatwiła a tak okrada się rolnika,ile tam komputerów a jak tam cieplutko .dla mnie to skandal i marnotrawstwo.

los, 2011-12-05 20:46:23

praca w ARIMR gł. w małych miastach - to jedna z lepszych posad. Kasa min 1800 na rękę. Tylko kto tam pracuje? 90% to rodzina "śmietanki" z miasta (starostwo, urzędy) Wymagane wykształcenie - wcale nie rolnictwo - nawet po historii pracują (bo przepisywać wnioski z papieru do kompa to każdy potrafi)
tylko potem dzwoni taki inspektor i pyta a jaki łubin posiałem bo we wniosku nie pisze? słodki czy gorzki? a od kiedy taki podział jest? Albo przychodzi na pole pan kontroler i pyta co to za czerwone patyki rosną bo on nie wie - ale ważne że pracuje - a z czasem się douczy

marcin, 2011-12-05 16:34:24

Na swoim przykładzie wiem że wniosek złożyłem przez internet więc odpada koszt druku wniosków ,nie miałem żadnych poprawek i kontroli ,korzystam z mapek które były zrobione trzy lata temu więc LPiS mnie nie dotyczy w tym roku ,nie było w tym roku modyfikacji systemu informatycznego ,na oczy nie widziałem żadnego pracownika więc chyba dopłacą mi to 100 euro do puli dopłat :) .

rolnik z marszałkowskiej, 2011-12-05 12:06:06

Unia zjada własny ogon.

uroboros, 2011-12-05 11:53:30BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

@Pałuczanin81 nie ma tu kogoś takiego jak pan moderator  Na forach i ternetowych są zasady i należy je przestrzegać ...

Marecki

Chłopie, co Ty w ogóle gadasz?!!! Ogarnij się! I nie chodzi mi o ukaranie, ale o uprzejmość. Takie słowa, jak Twoje powyższe, to na...