PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

AUTORZY LISTU
Usiadxcie do stołu z rolnikami , a my konsumenci zapłacimy wam wiecej niż wam daja miedzynarodowe korporacjei supermarkety z wyjatkiem CAREFOUR (Rkologiczny JEST BRAWO) i kilka innych tez.
To nie jest czcza gadanina przed Wigilia, bo może WY ZWOLENNICY GMO już nie poscicie przed Wigilia i nie chcecie słyszeć o Projekcie SOLIDARNEJ POLSKI W SOLIDARNEJ EUROPIE? ha?
Wesołych Świat także i wam, którzy daliscie sie omamić przez GMOMAMIACZY
Uczcie sie jezyków, uczcie sie NOWEJ SOLIDARNEJ EUROPY, bo czas płybnie nie na wasza korzyść.

Wacław Świecicki

Wacław Świecicki ICPPC, 2011-12-23 12:49:14

To czysty lobbing przemysłu biotechnologicznego wymienione organizacje mają tyle wspólnego z rolnikami co z górnikami! Komisja Europejska pozostawiła krajom członkowskim wolność wyboru odnośnie GMO i możliwość wprowadzania zakazów na ich terenie, zakazy takie wprowadziły Francja Niemcy Austria, Węgry, Bułgaria, Grecja, Luxemburg- żadne z państw nigdy nie zapłaciło kary za wprowadzenie tych zakazów, minister ma prawo w każdej chwili wydać zakaz uprawy kukurydzy Mon 810 i ziemniaka Amflora - jedynych gatunków GMO dopuszczonych do upraw na terenie unii , następnie może zostać uchwalona ustawa o nasiennictwie w której powinien znaleźć się zapis, iż kwestie organizmów modyfikowanych genetycznie reguluje ustawa o organizmach modyfikowanych genetycznie. W przypadku takiego przebiegu działań legislacyjnych Polsce nie grożą żadne kary i sankcje ze strony Unii Europejskiej!!!! Ten list to propagandowe mydlenie oczu przez przemysł biotechnologiczny który stara się zastraszyć polskich obywateli i polską władzę której przedstawiciele często nie są świadomi zagrożeń i wagi problemów związanych z tego typu uprawami.

Mab, 2011-12-23 10:26:45

Koalicja na rzecz nowoczesnego rolnictwa założona przez Monsanto

świadoma, 2011-12-23 00:34:15

Niech szlag trafi zaślepioną chciwość, diabelską żądzę MIEĆ JUŻ, ZARAZ, NATYCHMIAST - jakby pazerni po zgonie mieli zabrać ze sobą do grobu ten olbrzymi szmal, który zgarną od korumpujących ich koncernów! Przecież gołym okiem z daleka widać, jak totalnie GMO niszczy i środowisko, i nasze zdrowie, i bioróżnorodność, jak podcina byt wytrwałych drobnych rolników - tradycyjnych i ekologicznych.

lekarz Dorota Staszewska, 2011-12-22 23:01:11BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Ja się ciągle uczę zalecają to kurki i temu podobni magicy :D Z tebukonazolem już kilka lat w rzepaku robię nazywam to yamato+  Od...

Pałuczanin81

Yamato to jakiś  "gotowiec"mięszaniny tiofanatu?  Czyli zalecasz Topsin+tebu(mondatack,amistar itp)