PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • Wacław Świecicki ICPPC 2011-12-23 12:49:14
  AUTORZY LISTU
  Usiadxcie do stołu z rolnikami , a my konsumenci zapłacimy wam wiecej niż wam daja miedzynarodowe korporacjei supermarkety z wyjatkiem CAREFOUR (Rkologiczny JEST BRAWO) i kilka innych tez.
  To nie jest czcza gadanina przed Wigilia, bo może WY ZWOLENNICY GMO już nie poscicie przed Wigilia i nie chcecie słyszeć o Projekcie SOLIDARNEJ POLSKI W SOLIDARNEJ EUROPIE? ha?
  Wesołych Świat także i wam, którzy daliscie sie omamić przez GMOMAMIACZY
  Uczcie sie jezyków, uczcie sie NOWEJ SOLIDARNEJ EUROPY, bo czas płybnie nie na wasza korzyść.

  Wacław Świecicki
 • Mab 2011-12-23 10:26:45
  To czysty lobbing przemysłu biotechnologicznego wymienione organizacje mają tyle wspólnego z rolnikami co z górnikami! Komisja Europejska pozostawiła krajom członkowskim wolność wyboru odnośnie GMO i możliwość wprowadzania zakazów na ich terenie, zakazy takie wprowadziły Francja Niemcy Austria, Węgry, Bułgaria, Grecja, Luxemburg- żadne z państw nigdy nie zapłaciło kary za wprowadzenie tych zakazów, minister ma prawo w każdej chwili wydać zakaz uprawy kukurydzy Mon 810 i ziemniaka Amflora - jedynych gatunków GMO dopuszczonych do upraw na terenie unii , następnie może zostać uchwalona ustawa o nasiennictwie w której powinien znaleźć się zapis, iż kwestie organizmów modyfikowanych genetycznie reguluje ustawa o organizmach modyfikowanych genetycznie. W przypadku takiego przebiegu działań legislacyjnych Polsce nie grożą żadne kary i sankcje ze strony Unii Europejskiej!!!! Ten list to propagandowe mydlenie oczu przez przemysł biotechnologiczny który stara się zastraszyć polskich obywateli i polską władzę której przedstawiciele często nie są świadomi zagrożeń i wagi problemów związanych z tego typu uprawami.
 • świadoma 2011-12-23 00:34:15
  Koalicja na rzecz nowoczesnego rolnictwa założona przez Monsanto
 • lekarz Dorota Staszewska 2011-12-22 23:01:11
  Niech szlag trafi zaślepioną chciwość, diabelską żądzę MIEĆ JUŻ, ZARAZ, NATYCHMIAST - jakby pazerni po zgonie mieli zabrać ze sobą do grobu ten olbrzymi szmal, który zgarną od korumpujących ich koncernów! Przecież gołym okiem z daleka widać, jak totalnie GMO niszczy i środowisko, i nasze zdrowie, i bioróżnorodność, jak podcina byt wytrwałych drobnych rolników - tradycyjnych i ekologicznych.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.92.173.9
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!