PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Przecież "ONI" nic nie robią aby było nam lepiej. "dają darmowa" kasę i miasto psioczy, ustawy robią na kolanie,
brak odstrzału bobrów i łąk nie ma.
Prawo łowieckie/ ROZPORZĄDZENIE MINISTRA RODOWISKA z dnia 8 marca 2010 r. w sprawie sposobu postępowania przy szacowaniu szkód oraz wypłat odszkodowań za szkody w uprawach i płodach rolnych dalej powoduje, iż kola łowieckie mogą a rolnik musi.
teraz Krus.
wcześniej przymusowa sprzedaż ziemi z ANR. no masakra
bolid pomieram, dodałbym jeszcze że
dziadzio rzecze: Unia Europejska daje nam rowery, a wnusiu mu na to , dają rowery. Nie dają, tylko kradną, na dodatek zegarki i nie. Unia tylko rząd polski.

janek kowalski, 2012-02-03 14:02:39

"Polska ma szansę na uzyskanie 300 mld zł" powiedział Lewandowski a ja mówię że Polska ma szansę na wysłanie w kosmos swojego wahadłowca i też mam rację bo nikt nam nieba nie zasłania ale realnie każdy dobrze wie że jest to nie możliwe i tak będzie z tą unijną kasą że szanse są ale że uzyskamy najwyżej 30 % tej stawki to kto będzie pamiętał za 6 lat .Oby nie było jak w dowcipie z niedosłyszącym dziadkiem któremu wnuczek wytłumaczy że Polska dostała nie 300 mld zł a euro i nie że dostała a ma zapłacić .

bolid, 2012-02-03 11:33:08BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

od 1 marca 305mm. Od 26 kwietnia do 4 czerwca 12mm

Pałuczanin81

@witch5-w podstawówce to na geografii uczyli,że Pakość ma najniższą sumę opadów. Żnin ma i tak większe opady-choć to tylko...