PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • bauer1970 2012-02-09 11:16:45
  Borsuk , masz racje to były piękne czasy....człowiek był wolny .Jadł co chciał i nie pytał urzędasów czy może wypić szklankę samogonu i iść orać w pole..........
  Był wolny !!!!!!!
 • Jajcarz 2012-02-09 08:13:39
  Nasi wybrańcy narodu, co sami się wybrali już myślą jaki podatek wprowadzić od uprawiania seksu. Przecież to też powinno być uregulowane prawnie! Nowożeńcy przed ślubem kościelnym zostają przeszkoleni przez przedstawicieli Pana Boga, a co z tymi co żyją na ,,kocią łapę" ? Robią to bez żadnych regulacji prawnych, tak nie powinno być! Nasi posłowie powinni to w trybie pilnym uregulować, a w dobie kryzysu przydałby się również podatek. Można by było stworzyć kilka etatów urzędniczych i na nagrody dla zasłużonych towarzyszy partyjnych by starczyło.
 • borsuk 2012-02-07 22:55:28
  A jeszcze dodam, bo sie nakręciłem, ciekawe kiedy panstwo wyznaczy limit robienia kupy w kiblu i kary za ich przekroczenie. WTo żart oczywiscie, ale z nostalgia wspominam wieki uprzednie, gdy człowiek robił to co w jego naturze zapisano czyli jak miał ochotę zjeśc to upolował zwierze, rybę. Jak miał ochotę zaszaleć to sobie porozrabiał troche i nikt go nie ścigał. A teraz to strach z domu wyjść i zapierdzieć bo mandat sie dostanie. Ludzkość zchodzi na psy
 • borsuk 2012-02-07 22:47:09
  Święte słowa. Gratulacje @dziadek. Gdyby wiekszość tak myślała to nasz kraj byłby lepszy i ludzie szczęśliwsi. Jeszcze raz gratulacje za trafne spostrzeżaenia.
 • dziadek 2012-02-07 19:27:22
  Moja absolutna wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka .Czy jazda po piwie orząc pole jest ograniczeniem czyjejś wolności , nie , czy jest zagrożeniem dla kogoś też nie , to dlaczego to ma być karalne . Podobnie jest z karaniem za jazda bez zapiętych pasów bezpieczeństwa nie powinno być żadnych kar (teraz nawet punktami karnymi ). Jadąc baz zapiętych pasów nikomu nie zagrażam, nikomu nie ograniczam wolności , dlaczego mam być karany. Jest to ograniczenie wolności . Bardziej niebezpieczna jest wspinaczka po górach , cały kwiat polskich Alpinistów został na zawsze w górach , dlaczego im tego nie zabroniono , przecież to takie niebezpieczne . Jeżeli ja chcę jeździć bez pasów to moja i tylko moja sprawa a nie państwa ja ryzykuje moim życiem , bo jest moje i nikt nie ma prawa w nie ingerować. Obecnie nasze państwo próbuje coraz bardziej ograniczać wolności osobiste , przykład ACTA , nie pozwólmy na to . W Niemczech powstała partia Piratów , u nas też powstanie , dość mamy ograniczeń , wolność jest najwyższym dobrem .Nie pozwólmy ograniczyć swoich praw tam gdzie nie jest to konieczne (czytaj tam gdzie wchodzą w grę prawa innych ludzi Mam już siódmy krzyżyk , młodzieży nie dajcie sobie wyrywać swoich praw po troszeczku . Nie może być anarchii ale też nie wolno wprowadzać praw anty-wolnościowych niepotrzebnych innym ludziom a tylko rządzącym .

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.224.91.58
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!