PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Nie wszystko jest dla ludzi.

GMO nie jest dla ludzi!

Może ktoś z Was konsumował kiedyś kupsko?
Nie jedliscie nigdy kupy???
No co Wy jacyś dziwni!?
Toż miliardy much nie mogą sie mylić!!!
No co wy!?

I nawet gdyby Ci ktoś to zaserwował w kryształowym pucharku z waflem z bitą śmietaną i z ananasem - nie ruszysz tego!

Ale gdyby była taka sytuacja, ze przez X lat ktoś by Nam serwował informacje, że kupsko, pomimo niezbyt dobrego smaku jest bardzo zdrowe, dobrze robi na cerę i na włosy to od razu by się pojawiło kupsko w proszku, kupsko w kremie i lody o smaku kupska.

I dokładnie, analogicznie ta sama sytuacja jest a GMO. Nie przynosi zysków nikomu i nie jest zdrowe!
To jest kit sprzedawany przez producentów.

Są rzeczy które nie są dla ludzi tylko są towarem który trzeba sprzedać. I machina marketingowa rusza. I serwuje się informacje która mają trafić do naszej pamięci. I tam pozostać.
I tak się dzieje z GMO!
Informacja nie wiadomo skąd jest podawana dzisiaj, że GMO nie jest toksyczne, nie powoduje uzależnienia rolników, ba! że jest bardziej eko niż eko i w ogóle super ale tak naprawdę służy do uzależnienia rolników od korporacji, tylko ludzie o tym nie wiedzą.
Ludzie którzy produkują GMO płącą za artykuły które czytamy później w poczytnych polskich i nie tylko magazynach na temat GMO. Na 4 szpalty artykuł na temat GMO, że wszyscy uprawiają, liczą kolosalne zyski, jedzą i nikomu to nie szkodzi. To są kupione artykuły. To jest normalna procedura marketingowa. Za to się płaci. To robią konkretni ludzie, którzy za tym stoją. To nie są żadni fajni kolesie, którzy chcą Nam pomóc. To są kolesie, którzy chcą Nas złupić, którzy potrzebują Naszego szmalu. Oni chcą żeby każdy rolnik, kto raz kupi GMO, do końca życia szmal w zębach przynosił.
I to jest cała filozofia.
Producenci mają jeden cel. Żeby GMO uzależniało rolników od pierwszego razu. Żeby taki rolnik stawał się dostawcą kasy. Tego się nie da zrobić od razu. To potrzebuje czasu.
To jest poważna maszyna.
Jedno jest pewne.
GMO rujnuje każdego.
I rolnika i konsumenta.
Ci którzy twierdzą, że nie szkodzi to jeszcze za krótko mają z tym styczność.

rol-nick, 2012-02-15 11:45:54

Ciekawym jest to że nasz minister rolnictwa Marek Sawicki podstawił ACTA Polsce.

Buniaki, 2012-02-14 14:39:05

Dziadek wie co mówi. ACTA to tylko uzupełnienie planów z GMO i głównie o to chodzi a nie o internet i prawa autorskie związane z muzyką czy filmami.

Zastanawiające jest również logo Syngenta na tym portalu.
Spójrzcie na mapkę powiązań:
http://www.naturalnews.com/files/seedindustry.pdf

Zarówno Monsanto jak i Syngenta sponsorowały budowę bunkra nasion w Norwegii.

falcon, 2012-02-14 13:04:59

http://www.youtube.com/watch?v=2IiZ4cqY7x0&feature=related proszę zobaczyć ten film. Może Monsanto opatentuje również koło skoro przywłaszczyła sobie własność Boga , skład genetyczny świń

dziadek, 2012-02-14 12:02:48

tak @dziadek jak zwykle ma rację
podobnie było w Indiach tam przy GMO osobiście zaangażowała się Hillary Clinton

jarki, 2012-02-13 22:57:26

Do dziadka - gratuluje komentarza. W wypowiedzi jest wykazane jakie niebezpieczeństwo dla polskiej gospodarki (nie tylko rolnictwa) niesie ratyfikacja układu ACTA. Ale niestety nasz PAN PREMIER nie widzi takiego niebezpieczeństwa. Czy wśród tzw. doradców brak jest ludzi rozsądnych. Jeżeli mu (PANU PREMIEROWI) o tym mówią, lecz ten nie bierze tego pod uwagę, to oznacza że nie dorósł do roli jaką pełni.
Jeszcze raz słowa uznania dla "dziadka"

jfmat, 2012-02-13 22:39:48

Uwolnione geny z roślin GMO w środowisku będą wieczne. Właścicielem tych genów jest firma , która wprowadziła go na rynek . Gdy ten gen na skutek przekrzyżowania dostanie się do moich roślin , uprawianych tradycyjnie to właścicielem tych genów będzie firma , która to opatentowała , i każe sobie płacić opłatę licencyjną . Takie jest prawo . Powinno być odwrotnie. Firma , która zaśmieci genomy roślin odmian tradycyjnych powinna płacić odszkodowania . Ale prawo tworzy się pod wielki firmy biotechnologiczne, których celem jest osiąganie jak największych zysków a nie produkcja taniej żywności . Firma Monsanto opatentowała niedawno w USA genom świni . jeżeli tam występujący układ genów znajdą u innych świń to hodowcy będą zmuszeni wnieś opłatę licencyjną . Układ genowy opatentowany przez Monsanto w 70 % znajduje się w każdej rasie w tym u naszych prymitywnych rasach , typu PuLawska. Gdy Polska ratyfikuje ACTA o co zabiegają USA , naciskając nasze władze wykonując telefony przez ambasadora St, Zjed. do Tuska . Monsanto zacznie pościgi za swoją niby własnością genomem świń celem pobrania opłaty licencyjnej.

dziadek, 2012-02-13 22:17:07BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Przypomnij  w czym miałem racje

ikcomas

W miarę ale d.y nie urywa. Gdzieniegdzie skasowane a ten co został to bardzo nierówny od 5 cm do pół metra.